Wygraj książkę „Silna. Opowiadania"

Start: 2021-02-15 Koniec: 2021-02-21
Wygraj książkę „Silna. Opowiadania

Powstał feministyczny głos dla nastolatek. Zbiór opowiadań napisanych przez autorki na co dzień poruszające się w bardzo różnych obszarach literatury - od prozy zaangażowanej przez kryminał i romans po fantasy.

Wspólną cechą opowiadań są silne postaci bohaterek, które poznajemy w przeróżnych, czasem zaskakujących, sytuacjach życiowych. Bohaterki są silne, samodzielne, niezależne. Jak to w życiu - bywa lekko, bywa poważnie, ale zawsze dziewczyny z tej prozy wyniosą coś dla siebie. Inspirujące.

Na antologię Silna składają się opowiadania autorstwa Anny Cieplak, Natalii Fiedorczuk, Anety Jadowskiej, Bereniki Miszczuk, Agnieszki Płoszaj oraz Dominiki Słowik.

Do lektury zaprasza Wydawnictwo Zielona Sowa. Koniecznie weźcie też udział w konkursie, który poświęcony jest tej właśnie książce. 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać zbiór opowiadań Silna do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 21 lutego 2021 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie!

Książkę Silna. Opowiadania kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

Laureatami konkursu zostali:

Karolina Kuć, Łochów

Emilia Grzonkowska, Serock

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Silna. Opowiadania
Anna Cieplak ; Natalia Fiedorczuk ; Aneta Jadowska ; Katarzyna Berenika Miszczuk ; Agnieszka Płoszaj ; Dominika Słowik
Wydawnictwo