We własnych butach

Rodzinne sekrety, nieujawnione tajemnice, pytania długo pozostające bez odpowiedzi. Podróż życia w poszukiwaniu tożsamości i miłości. Wielka pasja i wiara. Powieść pisana życiem - bardziej porywająca, fascynująca i pełna emocji niż najciekawsza fabuła pisana przez najlepszych scenarzystów. "Swą podróż życia Elizabeth rozpoczęła jako mała dziewczynka z nieznanej wioski w komunistycznej Jugosławii. Oddziaływanie tej wyjątkowej kobiety na życie tysięcy kobiet na świecie przekroczyło granice polityczne, granice ludzkich możliwości, granice cierpienia i choroby, a nade wszystko pokonało bariery ludzkich serc. Elizabeth pomogła tym kobietom odnaleźć sens życia, nadzieję, uzdrowienie i pasję, prawdziwą wolność i godność". Alina Wieja "W tej niezwykle wzruszającej książce odkryjemy prawdziwą historię, ukształtowaną przez kobietę, którą dzisiaj znamy i kochamy. Elizabeth zaprasza nas do towarzyszenia jej w podróży życia, którą odbywa. Ofiarowuje nam bardzo osobiste wejrzenie w to, jak jej charakter był szlifowany przez łaskę". Joni Eareckson Tada

Informacje dodatkowe o We własnych butach:

Wydawnictwo: KOINONIA
Data wydania: 2012-07-01

Kup książkę We własnych butach

We własnych butach - opinie o książce

Avatar użytkownika - magdalena24733
magdalena24733
Przeczytane:2013-08-20, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,
Wciągająca książka od której nie można się oderwać. Główną bohaterką jest Elizabeth, która opowiada o swoim życiu, co się w nim wydarzyło od najmłodszych lat i jak Bóg jej pomaga w życiu codziennym
Herbaciane róże
Beata Agopsowicz ;