Pragniesz czuć się dobrze zarówno na poziomie ciała, jak i ducha? Takie optymalne rozwiązanie oferuje Ci ajurweda - indyjska życiowa mądrość, dzięki której zadbasz o swoje zdrowie, pozbędziesz się chorób, a także zaczniesz odżywiać się zgodnie z typem swojej doszy. Odkryjesz uzdrawiające korzyści rytuałów urody: masaży ciepłym olejem, kąpieli ziołowych czy naturalnych maseczek i nauczysz się je samodzielnie przygotowywać. Opóźnisz tym samym procesy starzenia i obniżysz ciśnienie krwi. Dzięki temu zyskasz też większą siłę witalną, radość życia i poprawisz samopoczucie. Skorzystasz z rad Autorki i zaczniesz praktykować jogę i medytację, co zredukuje codzienny stres.

Poznaj korzyści płynące z ajurwedy!

Informacje dodatkowe o Ajurweda: Kompletna recepta na optymalizację zdrowia, zapobieganie chorobom i życie z radością i witalnością:

Wydawnictwo: Vital
Data wydania: 2019 (data przybliżona)
Kategoria: Medycyna i zdrowie
ISBN: 978-83-8168-306-7
Tytuł oryginału: Ayurveda Lifestyle Wisdom: A Complete Prescription to Optimize Your Health, Prevent Disease, and Live with Vitality and Joy
Tłumaczenie: Barbara Mińska

Kup książkę Ajurweda: Kompletna recepta na optymalizację zdrowia, zapobieganie chorobom i życie z radością i witalnością

Ajurweda: Kompletna recepta na optymalizację zdrowia, zapobieganie chorobom i życie z radością i witalnością - opinie o książce

Poradnik przeczytałam z ogromnym zainteresowaniem, gdyż autorka przekazuje mnóstwo ciekawych informacji, które nie zawsze są zgodne z powszechnie znaną wiedzą związaną ze zdrowiem. To książka dla każdego, kto szuka alternatywnych metod na zdrowe życie ale dopiero poznają ajurwedę jak i dla tych, którzy już stosują jej reguły. Materiał został opracowany przejrzyście i jasno, dzięki czemu nie czujemy natłoku informacji. Poszczególne zagadnienia uzupełnione są rysunkami, tabelkami, ćwiczeniami i przepisami na zdrowe dania.

Cała recenzja: https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2020/01/546-ajurweda.html

Avatar użytkownika - Sabrina