Kurs ,,bez wkuwania" przeznaczony jest dla ,,fałszywych początkujących", czyli tych, którzy poznali już podstawy języka, ale nadal nie czują się na siłach, by sięgnąć po kurs dla średnio zaawansowanych. Jeżeli potrzebujesz ciekawego materiału, który umożliwi ci kontynuację nauki, to masz w ręku właściwy kurs. Każdą lekcję zaczniesz od krótkiego opowiadania, bo czytanie to jedna z najefektywniejszych metod nauki języka obcego. Przygotowaliśmy dla ciebie 11 urozmaiconych tekstów, które pomogą ci wzbogacić słownictwo i lepiej zrozumieć lub utrwalić gramatykę. Czy to kryminał, czy historia miłosna, czy zabawna anegdota, każde opowiadanie jest nie tylko wciągające, ale dzięki komentarzom językowym, objaśnieniom i ćwiczeniom pozwala także wykonać kolejny krok do upragnionego celu, którym jest opanowanie języka w stopniu umożliwiającym komunikację.

Informacje dodatkowe o Angielski bez wkuwania. Kurs dla średnio zaawansowanych z ciekawymi opowiadaniami. Poziom B1:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2019-04-18
Kategoria: Języki obce

Tagi: język angielski

Kup książkę Angielski bez wkuwania. Kurs dla średnio zaawansowanych z ciekawymi opowiadaniami. Poziom B1

Angielski bez wkuwania. Kurs dla średnio zaawansowanych z ciekawymi opowiadaniami. Poziom B1 - opinie o książce

Avatar użytkownika - Justyna641
Justyna641
Przeczytane:2022-07-27, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam, 52 książki 2022,

Zbiór opowiadań dla uczących się angielskiego na poziomie B1. Mamy w tej książce jedenaście opowiadań o różnym poziomie od bardzo ciekawych po kompletnie nudne i o niczym. Na marginesie zamieszczone jest tłumaczenie trudniejszych słówek, ale muszę przyznać, że teksty w większości okazały się tak proste, że nie musiałam z tego korzystać. Bardzo dużą część tej książki stanowi komentarz gramatyczny i ćwiczenia i to moim zdaniem jest największą wadą tej pozycji, bowiem ćwiczeń jest więcej niż samego tekstu, a wolałabym odwrotnie.

Ciekawe książka i warta polecenia, ale preferuję jednak Wydawnictwo Edgard, w którego ofercie znajdują się adaptacje najpopularniejszych klasyków m.in. "Duma i uprzedzenie",  "Folwark zwierzęcy", czy "Ania z Zielonego Wzgórza".

O czym szumią wierzby. Auto, Ropuch, Borsuk. Tom 2
opracowanie zbiorowe0
Okładka ksiązki - O czym szumią wierzby. Auto, Ropuch, Borsuk. Tom 2

Szczur i Kret prawie zapomnieli o strachu, jakiego najedli się podczas wyprawy do puszczy... Emocje opadły, a dwaj przyjaciele znaleźli wytchnienie w ciepłej...

Karta rowerowa i motorowerowa 2008
Opracowanie Zbiorowe0
Okładka ksiązki - Karta rowerowa i motorowerowa 2008

Książka adresowana jest do wszystkich, którzy pragną otrzymać kartę rowerową lub motorowerową. Zapoznanie się z przepisami ruchu drogowego pozwoli uniknąć...