Chineasy. Nowy sposób czytania po chińsku

Chiński jest jednym z najstarszych języków pisanych, równocześnie jest jednym z najtrudniejszych do opanowania, szczególnie dla ludzi Zachodu. Z Chineasy, uczenie się języka chińskiego okaże się prostsze i bardziej zabawne.

Chineasy to rewolucyjna wizualna metoda przekształcania kluczowych znaków chińskich w piktogramy, które łatwo zapamiętać. W trakcie lektury poznasz najczęściej wykorzystywane zwroty i wyrażenia, a nawet proste zdania. Każdy znak posiada tłumaczenie i zapis pin yin.  Ciekawe ilustracje i opracowany system stopniowego rozbudowania znaków pomagają odczarować chińskie krzaczki, a także poznać nieco kulturę dalekich Chin. Dzięki Chineasy bez problemu będziesz mógł zrozumieć menu w chińskiej restauracji oraz sens większości artykułów w chińskiej gazecie.

Shao Lan, Chinka obecnie mieszka w Londynie. Shao zajmowała się wieloma rzeczami w swojej karierze zawodowej, przede wszystkim związanymi z nowymi technologiami. Jej pasją jednak pozostała kaligrafia.

Początkowo Shao pracowała nad sposobem, który pomógłby jej dzieciom nauczyć się pisać po chińsku. Po jakimś czasie postanowiła swoją pracę upowszechnić, żeby pomóc także innym osobom uczącym się tego języka. Bardzo szybko okazało się, że to co zrobiła jest wręcz rewolucyjne

Informacje dodatkowe o Chineasy. Nowy sposób czytania po chińsku:

Wydawnictwo: PWN