Desire. Love&Wine #3

Zakazany romans, sekrety z przeszłości i urokliwy pensjonat z winnicą

Po przyjeździe do Redwood Seila dowiaduje się, że Leo złożył pozew o rozwód. Chociaż od dawna mieli kryzys, kobieta bardzo to przeżywa. Dużym wsparciem w trudnych chwilach okazuje się dla niej Ryan, jeden z pracowników rancza. Chłopak od dawna jest zafascynowany Seilą, a i ona ma do niego słabość...

Problem w tym, że starsza o osiem lat Seila ciągle jest mężatką, a Ryan ma dziewczynę. Poza tym on niedługo wraca na studia do Portland, a ona do pracy do Nowego Jorku. Dodatkowo okazuje się, że przelotny romans sprzed lat może znacząco wpłynąć na ich dalszą znajomość.

Czy obezwładniające pożądanie okaże się silniejsze niż rozsądek? Czy relacja tych dwojga ma szansę się rozwinąć?

Informacje dodatkowe o Desire. Love&Wine #3:

SERIA: Love&Wine

AUTOR: Nana Bekher

WYDAWNICTWO: LOVE BOOK

PASCAL

„Pożądanie wypełniano każdą komórkę jej ciała. Nawet gdyby chciała, nie mogła temu zaprzeczyć. Ja zaś czułem, się jak w pieprzonym siódmym niebie. Być może N każdym dniem nasza sytuacja będzie się coraz bardziej komplikować, ale nie byliśmy w stanie zatrzymać tego, co działo się między nami”.

„DESIRE” to finałowy tom serii Love&Wine.

Powracamy do Redwood i urokliwego pensjonatu z winnicą. Tym razem dokładniej poznamy Seile i Ryana, ale również dowiemy się co słychać u reszty rodzeństwa.

Pokochałam tę serię i bohaterów, a książka porwała mnie i dostarczyła mi wiele emocji i wrażeń. Autorka stworzyła niepowtarzalny klimat, w swojej powieści, gdzie czas płynie wolniej, a namiętność i pożądanie wybucha, niczym wulkan. W tej części autorka bardziej skupiła się na rozwijających się uczuciach i życiu bohaterów, dzięki czemu dostajemy emocjonujący pełen namiętności romans.

Cóż to była za historia, pełna namiętności, emocjonujących momentów, złotów, upadków, dylematów, problemów, wydarzeń z przeszłości, które mogą zaważyć na przyszłości głównych bohaterów. Mamy dużą różnicę wieku pomiędzy bohaterami, w tym przypadku to kobieta jest, starsza a mężczyzna dużo młodszy. Czeka na was wiele nieoczekiwanych wydarzeń i takiego obrotu spraw, które nigdy byśmy się nie spodziewali. Sceny erotyczne rozpalają zmysły i napisane zostały ze smakiem.

Autorka pokazuje, że życie pisze i układa własne scenariusze.

Fabuła książki wciągająca, ciekawie poprowadzona i przemyślana.

Styl autorki jest lekki i bardzo przyjemny w odbiorze.

Szkoda, że nie poznamy dalszych losów bohaterów i ostatniego z członka rodziny, którego byłam bardzo ciekawa.

Książka napisana jest z perspektywy głównych bohaterów Sieli i Ryana, dzięki czemu możemy poznać ich bliżej, zobaczyć ich emocje, myśli. Zobaczymy, z czym przyjdzie im się zmierzyć.

Bohaterzy świetnie wykreowani, wyraziści, różnorodni, barwni i realnie nakreśleni. Czuć było pomiędzy nimi namacalne napięcie i chemię.

Bardzo ich polubiłam i ciężko będzie mi się z nimi rozstać.

On pomimo młodego wieku, jest bardzo dojrzały, troskliwy i pracowity.

Ona boryka się z rozwodem i przechodzi trudny czas.

„Zarzuciłam mu ręce na szyję, a on uniósł mnie za biodra i docisnął do ściany. Oplotłam go nogami w pasie, przyciągając do siebie. Moje zmysły kompletnie oszalały. Zatraciłam się w jego gorących ustach, silnych ramionach obłędnym zapachu”.

Seila przejmuje zarządzanie nad majątkiem rodziców zgodnie z ostatnią wolą rodziców. Musiała nieco przeorganizować swoją pracę, teraz pracowała zdalnie, do tego doszły obowiązki i praca na ranczu. Jej małżeństwo powoli przechodzi w zapomnienie, ale myślała, że jeszcze mają szansę, aby uratować swoje małżeństwo. Czekała na przyjazd męża, jednak on nie pojawił się, za to zadzwonił do Seile i chce rozwodu. Zdała sobie sprawę z tego, że ogień, który był w nich, już dawno zgasł, zabierając ze sobą miłość i namiętność. Duże wsparciem w tym trudnych chwilach daje jej Ryan, jeden z pracowników rancza. Z każdy dniem zaczynają zbliżać się do siebie. Jednak zdają sobie sprawę, że to, co dzieje się, między nimi może nie przetrwać. Ryan niedługo wraca na studia, a ona do Nowego Jorku.

-Czy to, co czują, do siebie jest tylko obezwładniającym pożądaniem, czy może to coś więcej?

-Czy ulegną swoim uczuciom?

-Czy relacja między Seile a Ryanem ma szansę się rozwinąć?

-Czy Seile da szansę Ryanowi i zawalczy o swoje szczęście?

-Czy przelotny romans sprzed lat wpłynie na dalsze losy Seile i Ryana?

-Czy Ryan odtrąci Seile po tym czego się dowie?

-Jakie życie napisze dla nich scenariusz?

Polecam.

Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2024-04-02, Ocena: 6, Przeczytałam,

💓Trzeci-finałowy tom obfituje w niezwykłą relację z różnicą wieku oraz z kłopotami pojawiającymi się co chwilę.Bohaterowie powodują,że kibicuje im się od samego początku.Pomimo pogodzenia się z porażką małżeńską bądź relacja,która nie powoduje szybszego bicia serca ich zakazana relacja nabiera rozpędu!
Autorka zaskakuje ciągle czytelnika.A tu za sprawą odwiedzin rodzeństwa bohaterki wraz z drugimi połówkami,rozwiązywaniu ich zmagań z obawą o zdradę bądź nadchodzącą niepewną przyszłością,która może zakończyć dopiero co nawiązaną relacje.Wszystko to powoduje,że w ogromnym skupieniu czytamy każdy kolejny rozdział.Bywa zaskakująco i porywająco,a obok są zmagania z prowadzeniem rancza…
Zarówno przeszłość Seili i Ryna’a rozbudza wyobraźnię powodując ciekawe wątki.

💓Historia pokazuje,że brak starania się w związku o relacje może doprowadzić do rozstania.W każdym momencie trzeba dbać o partnera,by uczucie nie wygasło.Jest to przestroga przed uchronieniem się przed cierpieniem i samotnością.

💓Jest to lekka i przyjemna historia z zawirowaniami w życiu bohaterów.Z nimi bawimy się rewelacyjnie,chcąc ich więcej!
P O L E C A M

Avatar użytkownika - izabela81
izabela81
Przeczytane:2024-04-12, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam, 52 książki 2024,

"Desire" jest trzecim tomem cyklu Love&Wine. Nawet nie wiecie, z jaką przyjemnością wróciłam do Redwood i sielanki rancza. Ale żeby nie było tak łatwo, sporo się wydarzy, nie będziemy pewni co do losów bohaterów. Zwłaszcza że pod koniec doznamy niemałego szoku. Romantyzm zostanie zastąpiony chwilami pełnymi dramatyzmu i bólu.

"Czasami, mimo rozsądku, serce mocno pamiętało i wciąż szybciej było przy tej jednej, jedynej osobie."

Czy znane porzekadło, że stara miłość nie rdzewieje i tym razem się sprawdzi? Zakazane uczucie, różnica wieku, gdzie to ona jest starsza, problemy małżeńskie, rozstania, wsparcie w trudnych chwilach czy skutki błędów z przeszłości to główne motywy książki. Nana Bekher w tej historii wskazuje, jak ważne jest wybaczenie. Nie zawsze takie proste, ale oczyszczające i pozwalające na dalsze spokojne życie. Równie istotna jest szczera rozmowa. Domysły i niepewność potrafią zniszczyć związek.

"Chciałem dać jej wszystko, by tylko zobaczyć uśmiech na jej twarzy. Chciałem sprawić, by była szczęśliwa, czuła się pożądana, doceniana. Zdawałem sobie sprawę, że była przygnębiona rozwodem, ale to silna kobieta i przejdzie przez to, a ja będę przy niej."

Kolejny raz moją ciekawość wzbudzała winnica i pensjonat. Tak jak Callie i Grant wprowadzili w życie swoje pomysły odziedziczonej posiadłości, tak i Seila wciąga się w to, by mieć swój wkład w jej rozwój. Autorka nie zapomniała również o tym, byśmy mogli sprawdzić, co słychać u dwóch poprzednich par.

Oczywiście, jak przystało na erotyk, nie zabrakło zmysłowych, pobudzających wyobraźnię scen erotycznych. Świetnie oddawały uczucia między bohaterami.

"(...) też zasługiwałam na to, by być szczęśliwa, nawet jeśli to ma potrwać tylko parę chwil."

"Desire" to zabawny, zaskakujący, porywający i pełen emocji romans, w którym prym wiodą tajemnice, sekrety, ból, cierpienie, namiętność i pożądanie Pozwólcie, by ta historia oplotła Was niczym winogronowe pnącza. Urokliwy pensjonat z winnicą czekają!

Avatar użytkownika - Kaktuslovebook
Kaktuslovebook
Przeczytane:2024-04-05, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,

? RECENZJA ?

"Kiedys pewnie powiedziałbym, że miłość jest w stanie pokonać wszystkie trudności. Teraz zaś wiedziałem, że nie wszystkie, a wiele."

Współpraca reklamowa z @nana_bekher_autorka @lovebook_stronymilosci

Seila jako kolejna z rodzeństwa, zgodnie z testamentem obejmuje władzę nad winnicą i pensjonatem. Łapie oddech, rzuca się w wir nowych obowiązków, łącząc także te zawodowe. Jej związek z mężem właśnie dobiega końca. Od lat przestali dbać o to co mieli, doprowadzając do rozstania. Wierzyła, że jakoś im się ułoży, na próżno. Ciężko jest jej przełknąć porażkę. Jeden z dużo młodszych od niej pracowników rancza zaczyna się nią interesować. Seila nie jest kobieta, która działa spontanicznie i bez zastanowienia, ale Ryan ma w sobie to coś, co sprawia, że zaczęła się czuć znów atrakcyjna, pożądana i wartościowa. Rodzinne strony wydają się zbawienne dla rodzeństwa, każde z nich w kluczowym dla siebie momencie, wraca by odmienić swoje życie.

To już trzeci tom serii Love&wine autorstwa Nany, który pochłonęłam raz raz. Seila tak jak jej rodzeństwo, zmuszona zostaje do pracy w pensjonacie i ranczu. Podejmuje się wyzwania w momencie, gdy jej życie małżeńskie się rozsypuje. Choć liczyła na poprawę i ratunek więzi, już dawno przestali oboje się starać. Codzienność, praca i obowiązki sprawiły, że przestali do siebie pasować. Seili jako kobiecie ciężko będzie przełknąć gorycz porażki. Rozstają się w zgodzie, jednak ból pozostaje. Na horyzoncie pojawia się Ryan, dużo młodszy od niej pracownik rodzinnego rancza, który swoim zainteresowaniem, adoracją i przypomnieniem jej, że jest nadal atrakcyjną i wartościową kobietą, zaczyna podbijać jej serce. Opory Seili wydają się daremne, ale obydwoje mają pewne niezamknięte sprawy. Ona czeka na rozwód, on jest w związku z przyzwyczajenia. Każde z nich powinno zamknąć jeden rozdział, by móc ruszyć na nowo z pełną parą. Powrót w rodzinne strony także dla Seili był zbawienny. Pozwoliło jej to nie tylko na złapanie dystansu do dotychczasowego życia, wprowadziło w rodzinny biznes, sprawiło, że pokochała na nowo, choć zupełnie się tego nie spodziewała. Kolejna osoba z rodu, odmieniła swoje życie i znalazła swoją cząstkę w rodzinnej posiadłości, choć każdy z nich początkowo bardzo się opierał. Bardzo przyjemna książka przez, którą się leci, z gorącymi i namiętnymi scenami, problemami życia, komplikacjami, miłością atakującą znienacka. Polecam i zachęcam do jej przeczytania.