Tom 3 cyklu Przewodnik po zbrodni według grzecznej dziewczynki

Jak myślisz, kto będzie cię szukał, jeśli zaginiesz?

Pippa wciąż pochłonięta jest swoim ostatnim śledztwem. Wkrótce jednak inna sprawa przyciąga jej uwagę. Tym razem dotyczy niej samej. Choć dziewczyna przyzwyczaiła się już do stosowanych wobec niej gróźb w sieci, teraz pojawiła się taka, wobec której nie może przejść obojętnie. W wiadomościach od stalkera wciąż powtarza się pytanie: Jak myślisz, czy gdy zaginiesz, ktoś w ogóle będzie cię szukał? Pippa postanawia namierzyć tego, kto ją obserwuje. Szybko znajduje powiązania między swoim prześladowcą a miejscowym seryjnym mordercą. Policja odmawia jednak wszczęcia śledztwa. Zabójca przecież od sześciu lat przebywa w więzieniu, ale Pip podejrzewa, że za kratkami siedzi niewłaściwy mężczyzna. Jeśli nie uda się jej znaleźć odpowiedzi na wszystkie pytania, ma świadomość tego, że może zginąć…

Obok tej serii nie da się przejść obojętnie! Wciągająca i zaskakująca kontynuacja bestsellerowego Przewodnika po zbrodni według grzecznej dziewczynki oraz Grzecznej dziewczynki, zepsutej krwi. Trzeci tom serii przygód o Pippie – Grzeczna dziewczynka musi zginąć – podobnie jak poprzednie tomy, wciąga tak bardzo, że każdy, kto sięgnie po tę książkę, odłoży ją na półkę dopiero po odkryciu zakończenia.

Informacje dodatkowe o Grzeczna dziewczynka musi zginąć. Przewodnik po zbrodni według grzecznej dziewczynki:

Wydawnictwo: Books4YA
Data wydania: 2023-05-31
Kategoria: Dla młodzieży
Kategoria wiekowa: 15-18 lat

Tagi: dla młodzieży kryminał Przewodnik po zbrodni według grzecznej dziewczynki

Kup książkę Grzeczna dziewczynka musi zginąć. Przewodnik po zbrodni według grzecznej dziewczynki

Grzeczna dziewczynka musi zginąć. Przewodnik po zbrodni według grzecznej dziewczynki - opinie o książce

To co się zadziało w tym tomie po prostu zwaliło mnie z fotela.

Niestety muszę przyznać, że mam dosyć mieszane uczucia co do tego jak potoczyła się ta historia, w szczególności do jej moralności. Niemniej jednak pochłonęła mnie bez reszty i była najbardziej stresującą ze wszystkich trzech tomów.

Mniej więcej od połowy siedziałam jak na szpilkach, a moje serce dudniło głośniej niż wierarka sąsiada. Wzbudziła we mnie szereg emocji, od wzburzenia, przez szok i niedowierzenie, aż po szereg mikro zawałów. Nie polecam ludziom, którzy nie radzą sobie ze stresem ;)

Zgadnij kto
Holly Jackson0
Okładka ksiązki - Zgadnij kto

Dowiedz się, gdzie i jak to wszystko się zaczęło! Prequel bestsellerowego ,,Przewodnika po zbrodni według grzecznej dziewczynki". Senior rodu Remych zostaje...

Przewodnik po zbrodni według grzecznej dziewczynki
Holly Jackson0
Okładka ksiązki - Przewodnik po zbrodni według grzecznej dziewczynki

Sprawa jest zamknięta. Pięć lat temu uczennica Andie Bell została zamordowana przez swojego chłopaka - Sala Singha. Policja wie, że to był on. Wszyscy...

Forget Me Not
Julie Soto