Tom 2 cyklu Przewodnik po zbrodni według grzecznej dziewczynki

Ktoś zaginął. Nikt nic nie mówi. Ale wszyscy słuchają?

Mimo błyskotliwie przeprowadzonego śledztwa z zeszłego roku Pippa Fitz-Amobi nie planowała kontynuowania kariery detektywistycznej. Jej podcast na temat morderstwa, które wtedy wyjaśniła, stał się viralem. Zdecydowanie miała już dość rozwiązywania zagadek i tajemnic. Tamtą historię mogła więc uznać za zakończoną. Niespodziewanie stanie się jednak coś, co sprawi, że będzie musiała zmienić zdanie. Kiedy zniknie ktoś bliski, policja znów okaże się bezradna. Pippa poznaje kolejne mroczne sekrety, które skrywa jej miasto. Czy znajdzie odpowiedzi na wszystkie pytania, zanim skończy się czas?

Wciągająca i zaskakująca kontynuacja bestsellerowego "Przewodnika po zbrodni według grzecznej dziewczynki".

Informacje dodatkowe o Grzeczna dziewczynka, zepsuta krew. Przewodnik po zbrodni według grzecznej dziewczynki:

Wydawnictwo: Books4YA
Data wydania: 2022-11-09
Kategoria: Dla młodzieży
Kategoria wiekowa: 15-18 lat

Tagi: dla młodzieży

Kup książkę Grzeczna dziewczynka, zepsuta krew. Przewodnik po zbrodni według grzecznej dziewczynki

Grzeczna dziewczynka, zepsuta krew. Przewodnik po zbrodni według grzecznej dziewczynki - opinie o książce

Choć Pippa postanowiła, że nie wróci już do prowadzenia śledztw, gdy dowiaduje się, że zaginął brat jej kolegi postanawia pomóc mu go znaleźć.

Muszę przyznać, że ten tom wciągnął mnie jeszcze bardziej niż pierwszy i wprost nie mogłam się od niego oderwać. Zwroty akcji i finalne zakończenie sprawiły, że miałam ochotę na więcej i więcej.

Bardzo podoba mi się przemiana głównej bohaterki, która wraz z kolejnymi częściami robi się coraz mniej "grzeczna" i próbuje postawić na swoje w tym niesprawiedliwym świecie. Czy jej się to uda? Tego musicie przekonać się sami.

Polubiłam tą serię. Pippa, jest młodą, inteligentną dziewczyną. Jej podcast, na temat morderstwa sprzed lat, osiągnął ogromną popularność. Pippa zostaje wciągnięta w kolejne śledztwo i poznaje liczne sekrety, które skrywają mieszkańcy miasteczka.

Avatar użytkownika - Foxie
Foxie
Przeczytane:2023-12-11, Ocena: 5, Przeczytałam,
Ocalało pięciu
Holly Jackson0
Okładka ksiązki - Ocalało pięciu

Osiem godzin. Sześcioro przyjaciół. Jeden snajper. To miała być zwyczajna podróż kamperem podczas wakacyjnej przerwy. Osiemnastoletnia Red i jej przyjaciele...

Przewodnik po zbrodni według grzecznej dziewczynki
Holly Jackson0
Okładka ksiązki - Przewodnik po zbrodni według grzecznej dziewczynki

Sprawa jest zamknięta. Pięć lat temu uczennica Andie Bell została zamordowana przez swojego chłopaka - Sala Singha. Policja wie, że to był on. Wszyscy...

Forget Me Not
Julie Soto