Jak działa Księżyc. Praktyczne wykorzystanie cykli księżycowych

Cykle Księżyca mają ogromny wpływ na nasze zdrowie, samopoczucie, relacje i życie zawodowe. Poprzez zrozumienie jego ośmiu faz i pracę z nimi zdołasz wzmocnić każdy aspekt swojego życia. Światowej sławy astrolog prezentuje, jak dzięki połączeniu z Księżycem możesz skutecznie planować swoją przyszłość. Dowiesz się również, w jaki sposób najlepiej wykorzystać nów oraz pełnię Księżyca, w zależności od znaku Zodiaku, w którym one występują. Poznasz również, afirmacje, wizualizacje i zaklęcia dostosowane do każdej fazy lunarnej. Odkryjesz rolę aniołów i bogiń oraz wykorzystasz ich siłę podczas nowiu i pełni. Jest to książka dla wszystkich, którzy chcą pogłębić swój związek z naturą i ożywić swoje duchowe praktyki. Wsparcie Księżyca na każdy dzień.

Informacje dodatkowe o Jak działa Księżyc. Praktyczne wykorzystanie cykli księżycowych:

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Data wydania: 2017 (data przybliżona)
Kategoria: Wiedza ezoteryczna
Tytuł oryginału: Moonology: Working with the Magic of Lunar Cycles
Tłumaczenie: Katarzyna Franckiewicz

Kup książkę Jak działa Księżyc. Praktyczne wykorzystanie cykli księżycowych

Jak działa Księżyc. Praktyczne wykorzystanie cykli księżycowych - opinie o książce

Avatar użytkownika - EmnildaAmelberga
EmnildaAmelberga
Przeczytane:2023-05-01, Ocena: 6, Przeczytałam, 26 książek 2023,

"Jak działa Księżyc" to książka o fazach Księżyca. Możemy się z niej dowiedzieć nie tylko jakie mamy fazy Księżyca, ale i jak z nich korzystać, jak manifestować podczas nowiu, co znaczy nów Księżyca w poszczególnym znaku zodiaku, jak obliczyć ascendent, o pełni, o domach horoskopowych i wiele innych ciekawych rzeczy, które mogą się przydać osobie chcącej zacząć pracę z cyklami księżycowymi lub po prostu z ciekawości o tym poczytać. Wszystkie zagadnienia omawiane w tej książce są opisane w prosty sposób, więc jest to dobra pozycja dla kogoś, kto nigdy nie miał do czynienia z takim tematem. Książkę czyta się przyjemnie, szybko, nie nudzi, można się przy niej dobrze bawić i zachęca do zapoznania się z innymi książkami tej autorki.

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;