Materiał na męża

Kontynuacja uwielbianego przez czytelników ,,Materiału na chłopaka"

Luc i Oliver najpierw udawali parę, a potem... parą zostali. I musieli poradzić sobie z niejednym problemem.

Dwa lata później wszyscy ich znajomi i przyjaciele są po ślubie albo właśnie go planują, a Luc zaczyna odczuwać presję społeczną, by poprosić Olivera o rękę. Jednak zanim zakochani staną na ślubnym kobiercu, będą musieli przeżyć więcej niż cztery wesela i pogrzeb, odkryć różne oblicza miłości i zdecydować, czy są dla siebie tymi jedynymi.

Dobrze, że Oliver to idealny materiał na męża...

Porywający romans z dużą dawką brytyjskiego humoru. Rozbawi cię do łez, wzruszy i sprawi, że po zakończeniu lektury przytulisz tę książkę jak najlepszego przyjaciela.

Informacje dodatkowe o Materiał na męża:

Wydawnictwo: Otwarte
Data wydania: 2023-06-14

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna

Kup książkę Materiał na męża

Materiał na męża - opinie o książce

Avatar użytkownika - zakochanawksiazk
zakochanawksiazk
Przeczytane:2023-06-22, Ocena: 5, Przeczytałem,

Książka "Materiał na męża" jest drugim tomem serii #londoncalling i zarazem kontynuacją "Materiału na chłopaka". Książki te należy czytać w odpowiedniej kolejności, żeby zrozumieć wszelkie zależności oraz ciąg przyczynowo - skutkowy wszystkich wydarzeń. Pierwszy tom mi się podobała, dlatego niezwłocznie postanowiłam sięgnąć po dalsze losy Luca i Oliviera. Stylistyka i język jakim posługuje się autor jest bardzo lekki, prosty i przyjemny, co sprawia, że książkę czyta się niezwykle szybko, ja pochłonęłam ją w jeden wieczór. Fabuła została w interesujący sposób nakreślona, przemyślana i równie dobrze poprowadzona. Na kartach tej powieści jeszcze lepiej poznałam bohaterów, mogłam dowiedzieć się co czują, myślą, z czym się borykają, a tym samym mogłam lepiej zrozumieć ich postępowanie oraz decyzję. Nadal utrzymuję, że oboje zostali naprawdę świetnie i autentycznie wykreowani i w dalszym ciągu nie stracili mojej sympatii. W tej części naprawdę wiele się dzieje, nie pozwalając Czytelnikowi nawet na chwilę nudy. Brytyjski humor i sarkazm ponownie wylewa się z każdej czytanej strony, sprawiając, że na mojej twarzy wielokrotnie gościł uśmiechem. Relacja Luca i Oliviera została w bardzo interesujący sposób poprowadzona i muszę przyznać, że wywołała we mnie naprawdę sporo emocji. Autor ponownie w swojej powieści porusza wiele ważnych i ponadczasowych tematów, co bardzo mi się podobało. Historia mężczyzn bawi oraz skłania do głębszych przemyśleń. Poraz kolejny miło spędziłam czas z powieścią autora i chętnie w przyszłości sięgnę po historię spod jego pióra. Tą seria to idealna lektura na fanów romansów ze społecznością LGBT+ w roli głównej. Polecam!

Avatar użytkownika - dosia1709
dosia1709
Przeczytane:2023-06-20, Ocena: 5, Przeczytałem,

Po udawanym związku Luc i Oliver zostali parą przez co musieli zmierzyć się z niejednym problemem.

Minęły dwa lata odkąd są razem. Luc zauważa że większość ich znajomych jest już po ślubie lub go planuje, przez co chłopak zaczyna odczuwać presję społeczna aby i on poprosił o rękę Olivera.

Ale czy jest to najlepszy moment?

Czy presja jest dobrym doradcą?

Czytając "Materiał na chłopaka" nie ukrywam że bawiłam się świetnie i koniecznie musiałam od razu sięgnąć po kolejny tom którym jest "Materiał na męża"

Bohaterowie jak zawsze są cudowni i świetnie wykreowani. Tym razem jednak przeszkadzały mi dialogi które nieraz ciągnęły się moim zdaniem trochę bezsensownie i trochę mi się ciągnęły a jak wiecie ja uwielbiam dialogi ?

Cała fabuła podzielona została aż na pięć części cztery wesela i pogrzeb przez co zostaniemy przeprowadzeni dokładnie przez uczucia pary. Oczywiście tu również nie zabraknie humoru. Książkę czyta się szybko i myślę że znajdzie swoich fanów.

"Materiał na męża" to poruszający romans z dużą dawką brytyjskiego humoru. Chodź nie zabraknie tu również emocji i dziwnych sytuacji ?

Polecam sięgnijcie po ten tytuł i sami przekonajcie się czy ten tytuł zrobi na Was wrażenie ?

Materiał na chłopaka
Alexis Hall0
Okładka ksiązki - Materiał na chłopaka

Profil: Luc O'Donnell jest znany, bo... nie ma innego wyjścia. Syn gwiazdy rocka i popularnej piosenkarki traktowany jest jak celebryta, choć wolałby święty...