Mi³osne graffiti

Ocena: 5.67 (3 g³osów)

Oboje zakochali siê w sztuce. Tylko taka mi³o¶æ nie boli… Jedna z najlepszych realistycznych m³odzie¿owych powie¶ci o mi³o¶ci wed³ug czytelniczek Goodreads Osiemnastoletnia Bex wie, jak spêdzi lato przed ostatni± klas± liceum. Chce zdobyæ stypendium plastyczne. Od dawna rysuje anatomiczne szkice. Na konkurs narysuje… martwe cia³o. Najpierw jednak musi je zobaczyæ… Seksowny, uroczy Jack wywraca jej plany do góry nogami. Jest najlepszym malarzem graffiti w San Francisco. I najbardziej poszukiwanym. Bex wie, ¿e Jack to k³opoty. I mi³o¶æ od pierwszego wejrzenia… Bex czuje, ¿e Jack co¶ ukrywa. Jak±¶ ranê, która wci±¿ boli. Czy wyzna jej prawdê o sobie i swojej rodzinie? Czy Bex otworzy siê przed nim? I czy kiedy poznaj± swoje tajemnice, bêd± chcieli byæ razem? JENN BENNETT jest artystk± i autork± paranormalnych romansów, powie¶ci urban fantasy i m³odzie¿owych. Jej ksi±¿ki s± nagradzane i nominowane do najwy¿szych nagród, m.in. RITA Award. Trafiaj± na listê najlepszych ksi±¿ek roku magazynu „Publishers Weekly”. Mi³osne graffiti to jej debiut dla m³odzie¿y. Prawa do wydania kupili wydawcy w Europie, Ameryce Pó³nocnej i Po³udniowej. To jedna z najlepiej ocenianych ksi±¿ek przez czytelniczki Goodreads. Dziewczyny s± pod wra¿eniem oryginalno¶ci i talentu autorki, która realistycznie, a zarazem z delikatno¶ci± opowiada romantyczn± i przejmuj±c± historiê pierwszej mi³o¶ci. Mi³o¶æ, sztuka, przyja¼ñ, rodzina, sekret. Fenomenalna powie¶æ, kapitalnie napisana, pe³na uczuæ, akcji, humoru. Wzruszaj±ca, a przy tym inna, ¶wie¿a, b³yskotliwa. Od pierwszego zdania zapiera dech. Goodreads

Informacje dodatkowe o Mi³osne graffiti:

Ilustracje:Ma³gorzata Cebo-Foniok/elwynn

wiêcej

Kup ksi±¿kê Mi³osne graffiti

Cytaty z ksi±¿ki

- Mam kogo¶ d¼gn±æ o³ówkiem? Mo¿e jestem ma³a, ale podstêpna.

Wiêcej

Masz wyszczerbiony guzik.
Gdy pochyli³ g³owê, ¿eby sprawdziæ, dotknê³am czubkiem palca trójk±tnej szczeliny.
– Oberwa³ lataj±cym kawa³kiem deski – wyja¶ni³, k³ad±c palec tu¿ przy moim. – Andy by³ pewny, ¿e rozwali ciosem karate kawa³ek drewnianej pó³ki, który oberwa³ siê pod kas±, ale… – dotkn±³ palcem czubka mojego palca i przejecha³ w dó³ dooko³a knykcia, a mnie od tej delikatnej pieszczoty oblecia³a gêsia skórka – deska siê nie z³ama³a, tylko trafi³a w guzik swetra i ma³o nie dosta³em kantem. Ale skoro by³em taki g³upi, ¿eby przytrzymywaæ tê cholern± deskê, to pewnie na to zas³u¿y³em.

Wiêcej
Wiêcej cytatów z tej ksi±¿ki

Zobacz tak¿e

Mi³osne graffiti - opinie o ksi±¿ce

Avatar u¿ytkownika - dariaa_13
dariaa_13