Myślę, więc jestem. 50 łamigłówek wspomagających logiczne myślenie

Logika drąży skałę

Skoncentruj się Kontroluj emocje Naucz swój umysł logicznego myślenia Rozwiązuj łamigłówki i zacznij myśleć logicznie

Gimnastyka w służbie logicznego myślenia

Nie musisz być zasłużonym członkiem Mensy, by Twój mózg dokonywał rzeczy zadziwiających. I bez tego będzie on działać niezawodnie w obliczu nawet najtrudniejszych wyzwań. Myślenie logiczne to narzędzie, dzięki któremu możesz dokonywać dobrych wyborów, odróżniać argumenty trafne od chybionych oraz wprowadzić do swojego życia więcej ładu i spokoju.

Jak to się robi?
To mała książeczka o wielkich możliwościach. Dzięki niej poprawie ulegnie Twoja zdolność myślenia i pomnoży się potencjał umysłowy. Różne stopnie trudności i limit czasowy łamigłówek sprawią, że zadania te będą emocjonującym wyzwaniem nawet dla zaawansowanych fanów logiki. Wiedza na temat istoty i zastosowania kilku podstawowych zasad analizy logicznej pozwoli Ci sprawniej rozumować, pobudzi Twój umysł do działania i pomoże go odmłodzić.

Do zapamiętania: Dużo więcej osiągniesz, jeśli będziesz mieć pozytywne mniemanie o sobie. Emocje zakłócają proces Twojego logicznego myślenia. Unikaj rozumowania opartego na fałszywych przesłankach. Naucz się łączyć logikę z kreatywnością i intuicją.

Przeczytaj także:
Myślę, więc jestem. 50 łamigłówek wspomagających myślenie lateralne
Myślę, więc jestem. 50 łamigłówek wspomagających twórcze myślenie

W zestawie TANIEJ >>

Informacje dodatkowe o Myślę, więc jestem. 50 łamigłówek wspomagających logiczne myślenie:

Wydawnictwo: Sensus
Data wydania: 2010-04-26
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Myślę, więc jestem. 50 łamigłówek wspomagających logiczne myślenie

Myślę, więc jestem. 50 łamigłówek wspomagających logiczne myślenie - opinie o książce

Myślę, więc jestem. 50 łamigłówek wspomagających twórcze myślenie
Charles Phillips0
Okładka ksiązki - Myślę, więc jestem. 50 łamigłówek wspomagających twórcze myślenie

Mentalne gierki w bierki Zrelaksuj się Unikaj rutyny jak ognia Mów i rozmawiaj z innymi Rozwiązuj łamigłówki i myśl kreatywnie Gimnastyka w służbie...

Myślę, więc jestem. 50 łamigłówek wspomagających obiektywne myślenie
Charles Phillips0
Okładka ksiązki - Myślę, więc jestem. 50 łamigłówek wspomagających obiektywne myślenie

Wiadro wody dla ochłody dla Twojego mózgu! Jak myśleć obiektywnie, czyli skuteczne sposoby wyłączania emocji z procesu podejmowania decyzji Rozkosze...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;