Myszorek Jorge i papież Franciszek.Tajemnica Jerozolimy

„Hej! Pamiętacie mnie jeszcze? To ja, myszorek Jorge! Mieszkam w Rzymie z moją liczną rodziną i mam wyjątkowego przyjaciela: papieża Franciszka! Zdradzić wam pewien sekret? Kiedy mój przyjaciel udał się do Ziemi Świętej, wyruszyłem razem z nim, ukryty w jego czarnej torbie. Leciałem hen, wysoko, wyżej niż mewy. Nie wierzycie?! Więc sami przeczytajcie!”.

Po opowieści o Przyjaźni w sercu Watykanu czekają nas kolejne sympatyczne przygody najbardziej niezwykłej myszy w całym Rzymie. Tym razem papież Franciszek zabiera myszorka do miejsc, w których żył Pan Jezus. Tam przyjaciele dowiadują się o sobie nowych rzeczy.

Informacje dodatkowe o Myszorek Jorge i papież Franciszek.Tajemnica Jerozolimy:

Myszorek Jorge i papież Franciszek.Tajemnica Jerozolimy - opinie o książce

Avatar użytkownika - jeke5
jeke5
Przeczytane:2016-07-06, Ocena: 6, Przeczytałam,
Książki Stefano Gorla są mądre, zabawne i w przystępny sposób pomagają zapoznać dzieci z historiami biblijnymi oraz życiem papieża Franciszka w Watykanie. Uczą, że przyjaźń jest możliwa i potrzebna, a do tego wyjaśniają wiele tajemnic związanych z religią chrześcijańską. Książeczki są przepięknie i starannie wydane, a cudowne ilustracje do nich wykonał Ivano Ceriani. Z całego serca polecam dla dzieciaków:) W drugiej książce z serii ,,Myszorek Jorge i papież Franciszek. Tajemnica Jerozolimy" Jorge nadal chodzi w odwiedziny do papieża Franciszka i słucha pięknych historii. Tym razem myszka ukryta w torbie papieża leci samolotem do Ziemi Świętej i słucha opowieści o chrzcie w Jordanie, uczy się zrobić znak krzyża i poznaje Betlejem, gdzie urodził się Jezus.
Myszorek Jorge i papież Franciszek. Przyjaźń w sercu Watykanu
Stefano Gorla0
Okładka ksiązki - Myszorek Jorge i papież Franciszek. Przyjaźń w sercu Watykanu

„Mam dziewięciu braci i trzy siostry, a na imię mi Jorge. Jak na mieszkańca Rzymu to bardzo, bardzo dziwne imię”. Tak przedstawia się mały...