Praktycznie wszystko

Wydawnictwo: Marginesy
Data wydania: 2022-09-28

Praktycznie wszystko. Podpowiednik dla dzielnych dzieciaków to książka dla tych, którzy nie lubią się nudzić i chcą zdobywać nowe umiejętności, świetnie się przy tym bawiąc!

Dowiecie się z niej, jak ciekawie spędzać czas w domu i jak spakować plecak na wycieczkę. Podpowiemy wam, jak zrobić pożywne kanapki czy smaczne ciasteczka. Nauczymy, jak udzielić pierwszej pomocy, zacerować skarpetki albo przyszyć guzik.

Napiszemy wspólnie i zaadresujemy list, nadamy sygnał SOS alfabetem Morse'a, a nawet rozpalimy ognisko bez zapałek. Wszystko tutaj zrobicie sami! (Lub z niewielką pomocą dorosłych).

Przeżyjmy wspólnie superprzygodę, która może zacząć się nawet od starego kartonu po telewizorze.

Bardzo się martwiłam o moją córkę, kiedy dostała tę książkę. Zamknęła się w swoim pokoju i przez pół dnia nie wychodziła. Nie wiedziałam, czy dzwonić do lekarza, czy czekać. Poczekałam. Córka wyszła z zacerowanymi skarpetkami i własnoręcznie wykonaną gazetką, a cały pokój zamienił się w wielką domową bazę z kocy, poduszek i pudełek po zabawkach. Ależ to była uciecha! Bardzo polecam każdej zmartwionej mamie!

Już nie tak bardzo zmartwiona mama

Fajne! A na koniec dopisałem swój rozdział o tym, jak zrobić slime! Ty też coś dopisz!

Tomek, lat 7

Jestem jednym z bohaterów tej książki, więc bardzo ją polecam! Pozdrawiam!

mors

Tagi: Publikacje popularne dla dzieci i młodzieży

Kup książkę Praktycznie wszystko

Żony Konstancina