Spider-Man: Miles Morales - Skrzydła furii

Miles Morales staje przed wieloma wyzwaniami: przeprowadzka do nowego sąsiedztwa, utrata ojca, a przede wszystkim – odkrycie w sobie supermocy. Potęga nowych zdolności jest bardzo kusząca, a sam Miles musi zdecydować, jakim Spider-Manem chce być. Nie ma wiele czasu do namysłu, bo Vulture, razem ze Starling, swą wspólniczką, zaczynają siać w mieście chaos. Jedynym rozwiązaniem wydaje się połączenie sił z Peterem Parkerem i próba zatrzymania skrzydlatego duetu mocą dwóch Spider-Manów - czy jednak Miles odważy się zostać bohaterem?

Informacje dodatkowe o Spider-Man: Miles Morales - Skrzydła furii:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2021-06-18, Ocena: 4, Przeczytałem,

BYĆ BOHATEREM

Polski rynek książek związanych ze światem komiksu nie jest szczególnie wielki. Jeszcze mniejszy jest rynek powieści na komiksowych licencjach, ale i te się przecież zdarzają. Czego kolejnym dowodem jest niniejsza publikacja. Owszem, jest to jednocześnie książka mocno związana z grą komputerową. Ale jeśli lubicie powieści z komiksowymi superbohaterami (albo samą grę), „Skrzydła furii” to coś, na co powinniście zwrócić uwagę.

Życie nie oszczędza Milesa Moralesa. Stracił ojca i musi jakoś sobie z tym poradzić, a tymczasem czeka go przeprowadzka do nowego domu oraz poradzenie sobie z faktem, że zyskał supermoce. Jakim jednak Spider-Manem będzie ten chłopak? Sprawdzianem stanie się walka z Vulturem i Starling, którzy zaczynają atakować miasto. Ale Mile nie poradzi sobie sam, będzie potrzebował pomocy Petera Parkera, czyli prawdziwego Spider-Mana. Czy Miles w ogóle jednak zechce być bohaterem?