Stany zagrożenia życia i zdrowia. Schematy postępowania dla ZRM typu P

Wyjątkowy manual z setką praktycznych procedur krok po kroku, które pozwolą w zaledwie kilka minut przypomnieć sobie najważniejsze informacje i najnowsze wytyczne oraz skorzystać z cennych uwag i wskazówek Autorów.

Wygodny, czytelny przewodnik z odnośnikami do strony internetowej, gdzie umieszczono ogrom informacji, filmy instruktażowe, tabele i podsumowania. Schematy zostały przygotowane przez specjalistów z poszczególnych dziedzin medycyny, omówione i przedyskutowane przez ratowników medycznych, bo w tym przypadku teoria musi przekładać się na praktykę.

Informacje dodatkowe o Stany zagrożenia życia i zdrowia. Schematy postępowania dla ZRM typu P:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL
Data wydania: 2019-10-10
Kategoria: Medycyna i zdrowie
ISBN: 9788320056730

Tagi: Ratownictwo medyczne

Kup książkę Stany zagrożenia życia i zdrowia. Schematy postępowania dla ZRM typu P

Stany zagrożenia życia i zdrowia. Schematy postępowania dla ZRM typu P - opinie o książce

Mój pierwszy atlas świata z naklejkami + mapa ścienna
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Mój pierwszy atlas świata z naklejkami + mapa ścienna

Odkryj fascynujący świat, który nas otacza! Umieszczając naklejki na ogromnej mapie ściennej, poznasz kontynenty i państwa świata oraz dowiesz się jak...

Białystok-początek wieku
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Białystok-początek wieku

Piękne fotografie zostały zilustrowane słowem Andrzeja Lechowskiego - dyrektora Muzeum Podlaskiego, doskonałego znawcy barwnej historii Białegostoku oraz...