Vogue Polska, nr 21/listopad 2019

- Mary McCartney

Tagi: moda styl

Kup książkę Vogue Polska, nr 21/listopad 2019

Opinie o książce - Vogue Polska, nr 21/listopad 2019

W listopadowym numerze "Vogue Polska" za najbardziej interesujące uznaję następujące artykuły:

"Fotograf powinien zakochiwać się w modelce" (str. 132-135) - wspomnienie zmarłego niedawno Petera Lindbergha w tekście Elżbiety Szawarskiej.
- "Na przekór ograniczeniom" (str. 136-138) - wywiad Anny Konieczyńskiej z Martą Birowską, w którym mowa o tym, że można spełniać swoje marzenia, mimo przeciwności losu.
- "Solidna jak skała" (str. 182-195) - sesja w słonecznej Turcji, autorstwa Sonii Szóstak ze stylizacjami Karoliny Gruszeckiej.
- "Projekt: Tom Ford" (str. 224-227) - ciekawy tekst. Bob'a Haskell'a z wykorzystaniem zdjęć Annie Leibowitz.

I to tyle. Poważnie - tak niewiele. Niestety ale pozostałe sesje (poza wyżej wymienioną) nie urzekły mnie. Jeśli chodzi o sesję główną z bohaterkami z okładki, to wyróżniłabym tylko zdjęcie Kamili Szczawińskiej ze strony 154. Sesja, tak samo jak i okładka - nudna i... smutna. Smutne kolory, na większości zdjęć zasmucone modelki, nudne ujęcia. Ja rozumiem listopad smutnym miesiącem jest... jednakże bez przesady...

No cóż, może następnym razem...?

Vogue Polska, nr 19/wrzesień 2019
Redakcja Magazynu Vogue Polska0