Wprowadzenie do elektroniki i elektrotechniki. Tom 4. Elektromechanika

Czwarta część tej kultowej pozycji z zakresu elektrotechniki, elektroniki oraz obwodów magnetycznych i maszyn elektrycznychdotyczy elektromechaniki. Obejmuje takie zagadnienia jak: obwody magnetyczne i transformatory, maszyny prądu stałego oraz maszyny prądu przemiennego. Dodatkowym elementem opisanym w książce są generatory napięcia (prądnice).

Autor prezentuje bardzopraktyczne podejście do wielu zagadnień, co jest niezwykle cenne dla studentówkierunków inżynierskich i stanowi novum na polskim rynku.

Informacje dodatkowe o Wprowadzenie do elektroniki i elektrotechniki. Tom 4. Elektromechanika:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
Data wydania: 2023-06-27
Kategoria: Podręczniki
Tytuł oryginału: Electrical Engineering: Principles & Applications

Kup książkę Wprowadzenie do elektroniki i elektrotechniki. Tom 4. Elektromechanika

Allan R. Hambley0
Okładka ksiązki - Wprowadzenie do elektrotechniki i elektroniki. Tom 1. Podstawy analizy obwodów elektrycznych

Pierwsza część tej kultowej pozycji z zakresu elektrotechniki, elektroniki oraz obwodów magnetycznych i maszyn elektrycznych dotyczy teorii obwodów elektrycznych...

Wprowadzenie do elektrotechniki i elektroniki. Tom 2. Systemy cyfrowe
Allan R. Hambley0
Okładka ksiązki - Wprowadzenie do elektrotechniki i elektroniki. Tom 2. Systemy cyfrowe

Druga część tej kultowej pozycji z zakresu elektrotechniki, elektroniki oraz obwodów magnetycznych i maszyn elektrycznychdotyczy systemów cyfrowych i obejmuje...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;