Wszyscy wiemy, jak to się kończy. Lekcje o życiu, umierania i śmierci

Historie o życiu, umieraniu i śmierci. Dające nadzieję na lepsze życie i lepszą śmierć.

Umieranie i śmierć to naturalna część egzystencji. Czy nasze życie może stać się lepsze, jeśli zaakceptujemy fakt, że jesteśmy śmiertelni? Jeśli przyjmiemy koniec życia w taki sam naturalny sposób, jak przyjmujemy jego początek?

Wszyscy wiemy, jak to się kończy to książka o życiu, umieraniu i śmierci. To refleksja nad pięknem życia, jego cudami i tragediami oraz nad kruchością wszystkiego, co jest nam drogie. Nad wszystkim, co jednocześnie takie proste i tak skomplikowane.

Doula umierania Anna Lyons i przedsiębiorczyni pogrzebowa Louise Winter każdego dnia spotykają się z żywymi, umierającymi, umarłymi i pogrążonymi w żałobie. W książce Wszyscy wiemy, jak to się kończy dzielą się zaskakującymi, poruszającymi i podnoszącymi na duchu historiami, a także tym wszystkim, czego nauczyły się o życiu, śmierci, miłości i stracie.

To książka dla wszystkich. Bo wszyscy wiemy, jak to się kończy...

Anna Lyons

Doula umierania i współtwórczyni projektu Life. Death. Whatever. Wspiera przewlekle chorych, ich rodzinę i przyjaciół. Jej celem jest pomoc ludziom w prowadzeniu jak najlepszego życia aż do samego końca.

Louise Winter

Do 25. roku życia nigdy nie była na pogrzebie. Przez pięć kolejnych lat uczestniczyła w ponad trzystu uroczystościach pogrzebowych. Współtwórczyni projektu Life. Death. Whatever. Założycielka i dyrektorka nowoczesnego zakładu pogrzebowego z siedzibą w Forest Hill w Londynie. Jest przekonana, że dobry pogrzeb może mieć wpływ na nasze życie po śmierci bliskiej osoby.

Informacje dodatkowe o Wszyscy wiemy, jak to się kończy. Lekcje o życiu, umierania i śmierci:

Wydawnictwo: Zwierciadło
Data wydania: 2022-03-09
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: We all know how this ends

Tagi: Umysł ciało duch - teoria i praktyka bóg

Kup książkę Wszyscy wiemy, jak to się kończy. Lekcje o życiu, umierania i śmierci