Złam szyfr. Pomoc logopedyczna do utrwalania wymowy głosek L, R

,,Złam szyfr..." to sprawdzona pomoc logopedyczna, która będzie przydatna podczas korygowania zaburzonej realizacji głosek [l] oraz [r]. Wykonywanie zadań angażuje procesy myślowe, doskonali analizę i syntezę wzrokową oraz ćwiczy koncentrację i usprawnia grafomotorykę. Zadaniem dziecka jest rozszyfrowanie oraz zaszyfrowanie wyrazów z głoskami [l], [r] w nagłosie, śródgłosie, wygłosie i grupach spółgłoskowych oraz głośne przeczytanie słów, zwracając baczną uwagę na odpowiednią wymowę. Ćwiczenia mogą być wykonywane zarówno w szkole pod!czas zajęć indywidualnych czy grupowych, jak i w domu, pod okiem rodziców.

Informacje dodatkowe o Złam szyfr. Pomoc logopedyczna do utrwalania wymowy głosek L, R:

Wydawnictwo: Harmonia
Data wydania: 2020-03-03
Kategoria: Edukacyjne

Tagi: Materiały edukacyjne

Kup książkę Złam szyfr. Pomoc logopedyczna do utrwalania wymowy głosek L, R

Złam szyfr. Pomoc logopedyczna do utrwalania wymowy głosek L, R - opinie o książce

Jedno słowo dwa znaczenia. Materiał obrazkowy do zabawy z homonimami
Magdalena Jarosz0
Okładka ksiązki - Jedno słowo  dwa znaczenia. Materiał obrazkowy do zabawy z homonimami

Jedno słowo - dwa znaczenia. Materiał obrazkowy do zabawy z homonimami to zestaw, który powstał z myślą o dzieciach i młodzieży szkolnej z zaburzeniami...

Magdalena Jarosz0
Okładka ksiązki - Logopedyczne poszukiwania. Pomoc logopedyczna do utrwalania wymowy głosek syczących i szumiących

Logopedyczne poszukiwania. Szereg syczący i szumiący to zestaw poświęcony różnicowaniu głosek szeregu syczącego: [s], [z], [c], [dz] oraz szumiącego:...

Forget Me Not
Julie Soto