"Anna German" – opis 6. i 7.odcinka. Co się wydarzy? 

Data: 2022-01-12 10:04:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Anna German, obyczajowy serial biograficzny o pięknym, ale i dramatycznym życie piosenkarki z anielskim głosem. Serial skupiający się na jej krótkim życiu właśnie powrócił do polskiej telewizji. 

Obrazek w treści

Anna German była piosenkarką, która zrobiła wielką karierę, a utwory, który wykonywała, większość z nas zna do dziś. Brała udział w koncertach oraz festiwalach w Europie, a także w Australii, Stanach Zjednoczonych i w Kanadzie. Serial o jej życiu wrócił do telewizji. Sprawdzamy co wydarzy się w nowych odcinkach.

Anna German – opis 6. odcinka serialu

W nowym, szóstym odcinki przenosimy się do roku 1964, kiedy to Anna otrzymuje pierwszą nagrodę w festiwalu w Opolu. To otwiera jej drzwi do międzynarodowej kariery. Stałe podróże odciskają się na jej kondycji fizycznej, ale także na stanie jej psychiki. Niedługo potem Zbyszek prosi ją o rękę, a Anna godzi się zostać w Polsce. Pojawia się propozycja wyjazdu do San Remo na wielki włoski festiwal.

Czytaj także:  "Anna German" – co warto wiedzieć o serialu?

Pragnąc się odwdzięczyć się bliskim, mamie i babci, Anna w końcu decyduje się na zawarcie kontraktu z Compania Discografica Italiana.

Anna German – kiedy i gdzie obejrzeć 6. odcinek serialu?

Piąty odcinek serialu Anna German zostanie wyemitowany w środę 12 stycznia o godzinie 21:55 na antenie TVP 2.

Anna German – opis 7. odcinka serialu

Kolejny odcinek, już siódmy, przybliża widzom stale rozwijającą się karierę Anny, której talentem zachwycony jest producent Pietro Carriaggi, promując ją w kampanii reklamowej, poprzez sesję zdjęciową i liczne konferencje prasowe. Niestety German zaczyna to męczyć i chce wracać do domu. Wkrótce dowiaduje się, że ma wziąć udział w w Festiwalu Piosenki Włoskiej w San Remo. Dostaje w na nim specjalną nagrodę. 

Czytaj także:  "Anna German" – opis 5. i 6.odcinka. Co się wydarzy?

Wyniki konkursu rozczarowują Luigiego Tenco, który popełnia samobójstwo, czym załamana jest zarówno Anna German, jaki i Dalida. Niedługo potem Anna dostaje propozycję uczestnictwa w festiwalu piosenki neapolitańskiej. Ma także nagrać płytę. Jej karierę przerywa jednak bardzo poważny wypadek w Bolonii. Anna German jest bardzo ciężko ranna. 

Anna German – gdzie i kiedy obejrzeć 7. odcinek serialu?

Kolejny odcinek serialu Anna German pojawi się na kanale TVP 2 już w czwartek, 13 stycznia 2022 roku o godzinie 21:55. 

Anna German – książka 

Serial Anna German opowiada o losach słynnej piosenkarki. Aby dowiedzieć się jeszcze więcej o życiu tej niezwykłej artystki, zachęcamy do sięgnięcia po książkę Mariola Pryzwan

Biografię Anna German we wspomnieniach (wydaną przez Wydawnictwo Marginesy) można kupić w popularnych księgarniach internetowych:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Anna German we wspomnieniach
Mariola Pryzwan3
Okładka książki - Anna German we wspomnieniach

Traumatyczne dzieciństwo, droga do kariery muzycznej, tragiczny wypadek i historia wielkiej miłości - biografia Anny German napisana na podstawie wspomnień...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Syrena
Mariusz Kaszyński
Syrena
Czarcia dolina
Halina Kowalczuk
Czarcia dolina
Ostatnia nadzieja
Marzena Rogalska
Ostatnia nadzieja
Do jutra
Jeffery Deaver
Do jutra
Zagubiony, który prowadził
Aleksandra R.K. Stupera
Zagubiony, który prowadził
Berlingowcy. Żołnierze tragiczni
Red. Dominik Czapigo, z komentarzem Marcina Białasa
Berlingowcy. Żołnierze tragiczni
Niebieska nuta
Jan Antoni Homa
Niebieska nuta
Pokaż wszystkie recenzje