"BrzydUla 2": Ula poznaje Angelicę. Co wydarzy się w 61 i 62 odc BrzydUla 2?

Data: 2021-01-12 09:30:02 Autor: tadas

BrzydUla 2 to w zasadzie drugi sezon serialu TVN-u - BrzydUla, emitowanego obecnie codziennie w ramach nowej serii, prezentującej kolejne losy tytułowej bohaterki oraz grona towarzyszącej jej postaci, zmagających się z licznymi problemami. Co tym razem nas czeka? Co wydarzy się w odcinkach 61 i 62 odc BrzydUla 2?

Obrazek w treści 

BrzydUla 2 to polski serial, będący ekscytującą kontynuacją popularnej BrzydUli, serii o losach kochanej bohaterki - Uli Dobrzańskiej (dawniej Cieplak).

BrzydUla 2 – opis 61 odc

Co wydarzy się w 61 odcinku BrzydUla 2? Nadia, Ula oraz Sebastian wciąż próbują odnaleźć Violettę, natomiast Marek toczy rozmowę z mecenasem Ficem, prezentującym dokument opracowany i podpisany przez panią Hu. To wprawia bohatera w osłupienie. W tych warunkach odnalezienie jego biznesowej współpracownicy staje się jeszcze istotniejsze.

Ula prosi Sebastiana, aby ten udało się do Pomiechówka, gdzie mieszkają rodzice jego ukochanej.

Czytaj także: BrzydUla 2 – powrót w wielkim stylu. Recenzja serialu

Olszański składa protest, jednakże bardzo szybko i tak trafia na miejsce. Ula natomiast tym razem mierzyć się będzie z opieką nad Sławomirem, który jest w słabym stanie zdrowotnym.

BrzydUla 2 – gdzie obejrzeć 61 odc?

Gdzie można zobaczyć 61 odcinek BrzydUla 2? Najnowszy odcinek zobaczyć będzie można we wtorek, 12 stycznia na TVN 7 od godziny 20:00.

Czytaj także: BrzydUla 2 – co wiadomo na temat nowego sezonu? Pewne informacje

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy player.pl

BrzydUla 2 – opis 62 odc

Co stanie się w 62 odc BrzydUla 2? Ula nie ma już sił kryć sytuację w swoim małżeństwie, potrzebuje do tego jednak wsparcia Maćka, mającego się zająć chwilowo zawodowymi sprawami. Ten ma zając się przejrzenie finansowych dokumentów całego F&D.

Aleks spędza noc z... Nadia. Tak to kolejny raz, jednak tym razem jest pewien, że ta coś przed nim ukrywa. Z Włoch w tym czasie powraca Paulina.

Czytaj także: "BrzydUla 2": Czy Ula przekona SławoMiro? Co wydarzy się w 58 i 59 odc BrzydUla 2?

To powoduje, że Aleks musi się kryć ze swoją kochanką, jednocześnie dowiadując się o spotkaniu Fancesca z Paulą. Sławomir u Dobrzańskich powoli powraca do formy, nawet pojawia się u niego stary, dobry humor. Na miejscu pojawia się straumatyzowany Sebastian. W związku z tym Ula sama musi się udać do Pomiechówka, aby sprawdzić czy Violetta jest bezpieczna. Na miejscu spotka jej siostrę Angelicę.

BrzydUla 2 – gdzie obejrzeć 62 odc?

Gdzie można zobaczyć 62 odcinek BrzydUla 2? Kolejny epizod wyemitowany zostanie w środę, 13 stycznia na TVN 7 od godziny 20:00.

Czytaj także: "The Duff. Ta brzydka i gruba" - udowodnić, że się mylą

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie player.pl w ramach oferty Start Extra.

BrzydUla 2 – książka

Serial BrzydUla 2 bazuje na kolumbijskim serialu, jednakże scenariusz nie ma bezpośredniego powiązania z oryginalnymi bohaterami. Przy okazji debiutu pierwszej części (sezonu) przygotowano książkę BrzydUla. Pamiętnik, opracowanej przez aktorkę Julię Kamińską.

Książkę BrzydUla. Pamiętnik kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Brzydula. Pamiętnik
Julia Kamińska4
Okładka książki - Brzydula. Pamiętnik

Serial BrzydUla na kartach książki! Ula Cieplak w nowej roli! Wielka miłość i zwierzenia bohaterki! Brzydula pisze pamiętnik. Według jej obliczeń jest...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo