reklama

BrzydUla 2 – Ula wraca do pracy, mając jeszcze więcej na głowie!

Data: 2020-09-24 16:24:22 Autor: Tamer Adas

BrzydUla 2" to wielki powrót po latach do jednego z najbardziej znanych seriali telewizji TVN, która z nieco innym pomysłem powraca do znanych bohaterów, którzy w nowych warunkach będą próbowali się odnaleźć zarówno w pracy jak również i w życiu prywatnym.

Obrazek w treści 

"BrzydUla 2" to drugi sezon serialu BrzydUla, który przez lata był uznawany za jeden z najciekawszych oraz najpopularniejszych produkcji stacji TVN, która prezentowała historię Uli, zbyt skromnej i nieśmiałej kobiety, która próbuje odnieść sukcesem, jednocześnie .

Co dokładnie wiadomo na temat serialu BrzydUla 2?

BrzydUla 2 – opis, o czym jest serial?

Minęło 10 lat od kiedy po raz ostatni obserwowaliśmy losy Uli Cieplak, obecnie Dobrzańskiej, radującej się udanym związkiem z Markiem. Kobieta obecnie spełnia się jako matka oraz żona. Gdzieś tam w jej głowie kryje się tęsknota za czasami pracy w branży modowej. Opieka nad dziećmi nie jest łatwa, w wyniku czego Ula zaniedbała się, tracąc pewność siebie.

Marek mierzy się z kryzysem w firmie oraz... kryzysem wieku średniego, wciąż zachowując się jak młodzieniec potrzebujący mocnych doświadczeń. Z pomocą w pracy przychodzi mu... przepiękna nowa asystentka Nadia. Budząca w Uli sporą zazdrość. To sprawia, że kobieta decyduje się powrócić do firmy, aby... przypilnować ukochanego.

Vioetta stała się prawdziwą cesarzową... skarpet frotte. Wciąż jest ambitna, stosując się do swojej zasady "jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubańczykom". Nie zabraknie także innych nowych oraz powracających postaci, które zagwarantują nam jeszcze większą porcję zabawnych scen!    

Przeczytaj także: BrzydUla 2– co wiadomo na temat nowego sezonu? Pewne informacje

BrzydUla 2 – wszystkie odcinki

Co warto wiedzieć na temat wszystkich odcinków tego serialu? Poszczególne epizody omawiamy w naszych specjalnych artykułach:

BrzydUla 2 występuje także jako drugi sezon serii, która w ramach nadchodzącego w październiku sezonu zaoferuje widzom aż 180 odcinków.

Sezon 2 (pierwszy sezon BrzydUla 2):

BrzydUla 2 – 2 sezon?

Stacja należąca obecnie do giganta w postaci Discovery zdecydowała się zamówić od razu aż 180 odcinków, które emitowane bedą od poniedziałeku do piątku. Jeżeli seria okaże się równie lub chociażby porównywalnie porównywalna od oryginalne serii to możemy być pewni, że stacja i widzowie zaoferują nam także kolejną serię.

BrzydUla 2 – zwiastun

Polski serial prezentuje nam losy bohaterów, którzy są starsi mają większe doświadczenie, czego najlepszym przykładem jest Ula Dobrzańska, mająca jużpod okiem zgraję uroczych dzieci!

BrzydUla 2 – ile odcinków? Gdzie zobaczyć?

Serial „BrzydUla 2" emitowany będzie na antenie TVN 7 od poniedziałku do piątku. Pierwszy odcinek wystartuje już 5 października 2020 roku od godziny 20:00. W sobotę 10 października będzie można  ujrzeć aż trzy pierwsze odcinki w ramach pasja południowego (od 11:25). Serial dostępny będzie do obejrzenia także za pośrednictwem platformy strumieniowej player.pl.

Drugi sezon ma posiadać aż 180 odcinków, któych emisja ma się zakończyć w czerwcu 2021 roku.

BrzydUla 2 – książka

Druga seria bazuje na włąsnym scenariuszu, korzystającym z wydarzeń znanych widzom z pierwszego sezony, kontynuując losy bohaterów, mających na karku jeszcze większą porcję doświadczeń. Postacie dokonały postępu fabularnego, który dokładniej poznamy podczas seansu poszczególnych odcinków.

Na rynku dostępna była książka BrzydUla autorstwa aktorski odgrywajacej tytułową rolę, Julię Kamińską, rozszerzającą fabułę pierwszego serialu TVN-u.

Książkę BrzydUla w dobrej cenie można kupić poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Brzydula. Pamiętnik
Julia Kamińska4
Okładka książki - Brzydula. Pamiętnik

Serial BrzydUla na kartach książki! Ula Cieplak w nowej roli! Wielka miłość i zwierzenia bohaterki! Brzydula pisze pamiętnik. Według jej obliczeń jest...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Szczęśliwy zegar z Freiburga
Robert M. Rynkowski
Szczęśliwy zegar z Freiburga
Czarny Bałtyk
Maciej Paterczyk
Czarny Bałtyk
Ślady. Rudy warkocz
Katarzyna Kielecka
Ślady. Rudy warkocz
Wszyscy jesteśmy kosmitami
Krzysztof Kochański
Wszyscy jesteśmy kosmitami
Na wieki wieków Pani Amen
Bianka Kunicka - Chudzikowska
Na wieki wieków Pani Amen
Dobry od listopada
Mariusz W. Kliszewski
Dobry od listopada
Jak zdobyć supermoce
Ewa Martynkien
Jak zdobyć supermoce
Zmarnowany rozsądek
Izabela Grabda
Zmarnowany rozsądek
Apokalipsy według Joanny
Anna Robak-Reczek
Apokalipsy według Joanny
Dama Kier
Monika Godlewska (I)
Dama Kier
Pokaż wszystkie recenzje