reklama

"BrzydUla 2": Dochodzi do konfrontacji z Violą! Co wydarzy się w 62 i 63 odc BrzydUla 2?

Data: 2021-01-13 09:30:01 Autor: tadas

BrzydUla 2 to w zasadzie drugi sezon serialu TVN-u - BrzydUla, emitowanego obecnie codziennie w ramach nowej serii, prezentującej kolejne losy tytułowej bohaterki oraz grona towarzyszącej jej postaci, zmagających się z licznymi problemami. Co tym razem nas czeka? Co wydarzy się w odcinkach 62 i 63 odc BrzydUla 2?

Obrazek w treści 

BrzydUla 2 to polski serial, będący ekscytującą kontynuacją popularnej BrzydUli, serii o losach kochanej bohaterki - Uli Dobrzańskiej (dawniej Cieplak).

BrzydUla 2 – opis 62 odc

Co wydarzy się w 62 odcinku BrzydUla 2? Ula nie ma już sił kryć się z sytuacją we własnym małżeństwie, potrzebuje wsparcia Maćka, mającego przejąć od niej chwilowo zawodowe sprawy i zarządzanie firmą. Wśród jego obowiązków, znajduje się sprawdzenie wszystkich dokumentów finansowych F&D.

Aleks spędza noc z... Nadią. Tak, to już ich kolejny, wspólny raz. Tym razem jednak Febo jest pewien, że ta coś przed nim ukrywa. Z Włoch w tym czasie przybywa Paulina.

Czytaj także: BrzydUla 2 – powrót w wielkim stylu. Recenzja serialu

To sprawia, że jej brat musi się dodatkowo zabezpieczyć przed musi się kryć przed siostrą. Przy okazji udało mu się dowiedzieć o spotkaniu Fancesca z Paulą. Sławomir u Dobrzańskich powoli powraca do formy, ba nawet pojawia się ponownie paczka żartów. Na miejscu pojawia się zdenerwowany Sebastian. Ula sama musi się udać do Pomiechówka, by sprawdzić czy Violetta jest bezpieczna. Na miejscu spotka jej siostrę - Angelicę.

BrzydUla 2 – gdzie obejrzeć 62 odc?

Gdzie można zobaczyć 62 odcinek BrzydUla 2? Najnowszy odcinek zobaczyć będzie można w środę, 13 stycznia od godziny 20:00 na antenie TVN 7.

Czytaj także: BrzydUla 2 – co wiadomo na temat nowego sezonu? Pewne informacje

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy player.pl

BrzydUla 2 – opis 63 odc

Co stanie się w 63 odc BrzydUla 2? Ula musi sobie poradzić z ludźmi pracującymi dla pana Hu, po czym dociera do firmy, gdzie oczekują na nią wierzyciele oraz sprawy do załatwienia. Tymczasem Nadia wykorzystuje jej wolną chwilę oraz zaprasza ja do kawiarni, gdzie obie planują kolejne, wspólne działania. 

Ula dzieli się również informacjami dotyczącymi sytuacji Violetty.

Czytaj także: "BrzydUla 2": Ula poznaje Angelicę. Co wydarzy się w 61 i 62 odc BrzydUla 2?

Sławomir nagle znalazł się w centrum uwagi wszystkich, to tylko pomaga mu powrócić do wigoru. Bożenka chce spowodować żal utraty u Adama, przygotowując się na bóstwo. Maciek oraz Ania chcą z nią przeprowadzić szczerą rozmowę. Viola pojawia się na spotkaniu z F&B, gdzie dochodzi do zaskakującej konfrontacji!

BrzydUla 2 – gdzie obejrzeć 63 odc?

Gdzie można zobaczyć 63 odcinek BrzydUla 2? Kolejny epizod wyemitowany zostanie w czwartek, 14 stycznia na TVN 7 od godziny 20:00.

Czytaj także: "The Duff. Ta brzydka i gruba" - udowodnić, że się mylą

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie player.pl w ramach oferty Start Extra.

BrzydUla 2 – książka

Serial BrzydUla 2 bazuje na kolumbijskim serialu, jednakże scenariusz nie ma bezpośredniego powiązania z oryginalnymi bohaterami. Przy okazji debiutu pierwszej części (sezonu) przygotowano książkę BrzydUla. Pamiętnik, opracowanej przez aktorkę Julię Kamińską.

Książkę BrzydUla. Pamiętnik kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Brzydula. Pamiętnik
Julia Kamińska4
Okładka książki - Brzydula. Pamiętnik

Serial BrzydUla na kartach książki! Ula Cieplak w nowej roli! Wielka miłość i zwierzenia bohaterki! Brzydula pisze pamiętnik. Według jej obliczeń jest...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo