"BrzydUla 2": Kto stoi za tajemniczym kontem bankowym? Co wydarzy się w 73 i 74 odc BrzydUla 2?

Data: 2021-01-28 09:00:02 Autor: tadas

Serial BrzydUla 2 to kolejny sezon serialu BrzydUla, emitowanego w ciagu tygodnia (z wyjątkiem soboty i niedzieli) za pośrednictwem TVN 7, prezentujący dalsze losy tytułowej bohaterki oraz jej przyjaciół i współpracowników. Jakie problemy stają tym razem przed Dobrzańską? Co ujrzymy w odcinkach 73 i 74 odc BrzydUla 2?

Obrazek w treści 

BrzydUla 2 to popularny polski serial opracowany przez stację TVN, będący ekscytującą kontynuacją popularnej BrzydUli, serii o losach kochanej bohaterki - Uli Dobrzańskiej. Co może się zdarzyć w 73 i 74 epizodzie?

BrzydUla 2 – opis 73 odc

Co wydarzy się w 73 odcinku BrzydUla 2? Ula i Marek wykrzykują sobie wzajemne pretensje. W hotelu pojawia się w końcu Violetta, gdzie spotyka się z Angelicą. Siostra prosi ją o pomoc, pracę oraz miejsce nad głową. Aleks tymczasem zabiera Nadię do domu, a Paulina wykorzystuje jego nieobecność, aby porozmawiać z Markiem.

Paula później za nic nie odpuszcza Nadii w kuchni, natomiast Viola prosi Sebastiana o pomoc, ten z miejsca jedzie do hotelu. Nadia wspomina o Aleksie i relacji z nim zawartej.

Czytaj także: BrzydUla 2 – powrót w wielkim stylu. Recenzja serialu

Kobieta prosi o Adama, by ten zorganizował spotkanie z rodzeństwem Febo, a Aleks równolegle wspomina Paulinie o swoim romansie z Nadią, jako narzędziu w jego wielkim planie. Marek próbuje na wszystkie sposoby uniknąć rodzinnego wieczoru, ale Kuba i Julka nie odpuszczają mu za nic, zapraszając go do wspólnej gry w "Kto kłamał?". To sprawia, że Marek się otwiera na prawdę....

BrzydUla 2 – gdzie obejrzeć 73 odc?

Gdzie można zobaczyć 73 odcinek BrzydUla 2? Najnowszy odcinek zobaczyć będzie można w czwartek, 28 stycznia od godziny 20:00 na antenie TVN 7.

Czytaj także: BrzydUla 2 – co wiadomo na temat nowego sezonu? Pewne informacje

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy player.pl

BrzydUla 2 – opis 74 odc

Co stanie się w 74 odc BrzydUla 2? Nadia namawia Aleksa na spotkanie w restauracji, gdzie chce poznać jego plany dotyczące F&D oraz sytuacji w firmie. Ten chce natomiast bliżej poznać życiorys swojej kochanki. W pokoju Sebastiana spotyka Angelicę, która poszukuje wciąż zatrudnienia. Ula w tym czasie szykuje się do spotkania z zarządem, w czym wielką pomocą jest dla niej Maciej. Pomoc przy zadaniu do szkoły dla Kuby, okazuje się dla niej być inspiracją na nowe wyzwania.

Czytaj także: "BrzydUla 2": Juleczka i Kubuś łamią opór ojca? Co wydarzy się w 72 i 73 odc BrzydUla 2?

Marek oraz Sebastian starają się poznać właściciela niemieckiego konta bankowego, niespodziewanie pomocą jest dla nich Agelica. Adam ponownie bierze udział w sesji terapeutycznej. Ponownie wszystkich zaskakuje Aleks, natomiast Nadia dzieli się ustaleniami z Febo z Markiem, oboje nie spodziewają się, że ich świętowanie zostanie szybko przerwane....

BrzydUla 2 – gdzie obejrzeć 74 odc?

Gdzie można zobaczyć 74 odcinek BrzydUla 2? Kolejny epizod wyemitowany zostanie w piątek, 29 stycznia 2021 roku na TVN 7 od godziny 20:00.

Czytaj także: "BrzydUla 2": Sławo i Miro się pogodzą? Co wydarzy się w 71 i 72 odc BrzydUla 2?

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie player.pl w ramach oferty Start Extra.

BrzydUla 2 – książka

Serial BrzydUla 2 bazuje na licencji kolumbijskiego serialu, przy czym scenariusz nie ma bezpośredniego powiązania z oryginalnymi bohaterami. Przy okazji debiutu pierwszej części (sezonu) przygotowano książkę BrzydUla. Pamiętnik, opracowanej przez aktorkę Julię Kamińską.

Książkę BrzydUla. Pamiętnik kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Brzydula. Pamiętnik
Julia Kamińska4
Okładka książki - Brzydula. Pamiętnik

Serial BrzydUla na kartach książki! Ula Cieplak w nowej roli! Wielka miłość i zwierzenia bohaterki! Brzydula pisze pamiętnik. Według jej obliczeń jest...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo