"BrzydUla 2": Violetta w rozdarciu sercowym oraz biznesowym! Co wydarzy się w 6 i 7 odc BrzydUla 2?

Data: 2020-10-12 16:32:16 Autor: tadas

BrzydUla 2 to to wielki powrót ukochanego przez Polaków serialu komediowego, który w znakomitym stylu powraca na antenę stacji TVN wraz z szeregiem powracających, ukochanych postaci. Co czeka fanów w odcinkach 6 i 7 odc BrzydUla 2?

Obrazek w treści 

BrzydUla 2 to popularny polski serial, stanowiący kontynuację BrzydUli, prezentujących losy nietypowej bohaterki - Uli Cieplak.

BrzydUla 2 – opis 6 odc

Co wydarzy się w 6 odcinku BrzydUla 2? Ula w końcu poznając nieco prawdy o ostatnim zachowaniu Marka spostrzega, że to nie tylko jej mąż nie chce jej zdradzić szczerze co się dzieje. Zarówno Ala jak i Józef, a nawet jej własny synek Kuba, mają swoje tajemnice, których za nic nie chcą zdradzić co siedzi im w środku.

Wszyscy próbując odciągnąć jej uwagę, skłaniają się ku banalnemu stwierdzeniu, że nikt nie chce jej martwić swoimi problemami czy wyzwaniami.

Czytaj także: BrzydUla 2 – powrót w wielkim stylu. Recenzja serialu

Marek udaje się na spotkanie z Sebastianem i Violettą, gdzie po kilku próbach w końcu udaje mu się dogadać z kobietą. Po tym sukcesie udaje się załatwić odpowiednie sprawy. Para pozostała w pokoju, tocząc zaskakującą i niebezpieczną rozmowę....

BrzydUla 2 – gdzie obejrzeć 6 odc?

Gdzie można zobaczyć 6 odcinek BrzydUla 2? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można w poniedziałek, 12 października na antenie TVN 7 od godziny 20:00.

Czytaj także: BrzydUla 2 – co wiadomo na temat nowego sezonu? Pewne informacje

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy player.pl.

BrzydUla 2 – opis 7 odc

Co stanie się w 7 odc BrzydUla 2? Szczęśliwa Ula rozpoczęła poważne przygotowania do powrotu do pracy, jednakże jej szczęścia nie dzielą także Julka oraz Nadia, a nawet Kuba, którzy postanawiają wspólnie ją powstrzymać./ W garderobie Uli brakuje jakichkolwiek pasujących do siebie ubrań, szczególnie w kontekście pracy w biurze.

Kobieta postanawia rozwiązać tę kwestię poprzez wykonanie zakupów... które zostają przerwane przez dramatyczną wiadomość!

Czytaj także: BrzydUla 2– co wiadomo na temat nowego sezonu? Pewne informacje

Maciek zdecydował się odwiedzić Anię w pracy, gdzie spostrzegając jej relację i jej zażyłość z szefem wpada w szał oraz chorobliwą zazdrość. Violetta oczekuje przyjazdu swojego chińskiego męża, jednakże w jej głowie w dalszym ciągu siedzi Sebastian.

Marek próbuje porozmawiać z nią na temat współpracy biznesowej, jednakże ta stale próbuje grać na czas, co budzi podejrzenia odnośnie jej zamiarów....

BrzydUla 2 – gdzie obejrzeć 7 odc?

Gdzie można zobaczyć 7 odcinek BrzydUla 2? Kolejny epizod zobaczyć będzie można we wtorek, 13 października na antenie TVN 7 od godziny 20:00.

Czytaj także: Trwają prace nad 4 sezonem Chyłki

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie player.pl.

BrzydUla 2 – książka

Serial BrzydUla 2 bazuje na autorskiej opowieści, zatem scenariusz nie ma bezpośredniego powiązania w żadnej książce ani powieści. Przy okazji debiutu pierwszej części (sezonu) przygotowano książkę BrzydUla. Pamiętnik, opracowanej przez samą Julię Kamińską.

Książkę BrzydUla. Pamiętnik kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Brzydula. Pamiętnik
Julia Kamińska4
Okładka książki - Brzydula. Pamiętnik

Serial BrzydUla na kartach książki! Ula Cieplak w nowej roli! Wielka miłość i zwierzenia bohaterki! Brzydula pisze pamiętnik. Według jej obliczeń jest...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo