Trwają prace nad 4 sezonem Chyłki

Data: 2020-09-22 09:33:21 Autor: Patryk Obarski
udostępnij Tweet

Jak poinformowali aktorzy popularnego serialu na podstawie prozy Remigiusza Mroza, już we wrześniu rozpoczęły się pierwsze zdjęcia do nowego sezonu Chyłki. Czwarty sezon oparty ma być na powieści Inwigilacja

Obrazek w treściFot. AGNIESZKA K. JUREK/TVN / x-news.pl

Chociaż nie zadebiutował jeszcze ostatni, trzeci sezon serialu Chyłka, który powstał na podstawie powieści Rewizja Remigiusza Mroza, to już teraz wiadomo, że filmowcy pracują nad kolejnym sezonem kryminalnej produkcji. 

Chyłka – Inwigilacja – opis

Według informacji zdobytych przez dziennikarzy serwisu Press.pl, czwarty sezon popularnej produkcji oparty ma być na powieści Inwigilacja, czyli piątym tomie popularnego cyklu Remigiusza Mroza

Czytaj także: Już jest pierwszy zwiastun serialu Chyłka – Rewizja

Inwigilacja przedstawiać ma historię chłopaka, który przed laty zaginął za granicą w czasie rodzinnych wakacji. Po latach – jako dorosły już mężczyzna – odnajduje się, a jego biologiczni rodzice rozpoznają w nim utraconego syna. Jednak on sam utrzymuje, że nie ma z nimi nic wspólnego. 

Problemem jednak staje się fakt, że chłopak przed laty przeszedł na islam, a obecnie znajduje się pod okiem służb wewnętrznych. Rodzice mężczyzny proszą o pomoc Joannę Chyłkę. Problem jednak w tym, że prawniczka sama nie jest pewna, czy jej nowy klient w istocie nie planuje zamachu terrorystycznego. 

Chyłka – Inwigilacja – kiedy premiera? 

Jeśli informacje podane przez media się potwierdzą, oznacza to, że ponownie zmieniona zostanie kolejność ekranizacji poszczególnych tomów. Według książkowej chronologii czwartą częścią przygód Joanny Chyłki i Kordiana Oryńskiego nie jest bowiem Inwigilacja, a powieść Immunitet. Twórcy serialu kolejny raz zmieniliby zatem kolejność, przy czym nie można jednocześnie wykluczyć, że Immunitet zostanie całkowicie pominięty w procesie ekranizacji. 

Czytaj także: "Chyłka - Kasacja" – co warto wiedzieć o serialu? 

Wiadomo, że prace nad nowym sezonem serialu ruszyły już na początku września, o czym poinformowała obsada na swoich profilach w social mediach. 

dziś o 21.30 w @tvn.pl start drugiego sezonu @serial_chylka a my w pocie czoła już pracujemy nad... czwartym sezonem 🤪 pozdrawiamy!

– napisała w poście na Instagramie Magdalena Cielecka. 

Premiera serialu Chyłka - Inwigilacja będzie miała miejsce 22 lutego na  platformie Player.pl

Inwigilacja – kolejna książka Remigiusza Mroza

Inwigilacja to piąty tom z cyklu o Joannie Chyłce. Seria o niepokornej prawniczce zapoczątkowana została powieścią Kasacja z 2015 r. W ostatnim czasie Mróz wydał dwunasty tom z cyklu pt. Precedens

Książkę Inwigilacja kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Inwigilacja
Remigiusz Mróz8
Okładka książki - Inwigilacja

Chłopak, który zaginął kilkanaście lat temu na wakacjach w Egipcie, odnajduje się na jednym z warszawskich osiedli. Posługuje się innym imieniem...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Tam, gdzie nie pada
Michael Sowa
Tam, gdzie nie pada
Przepustka do męskości
Paweł Pollak
Przepustka do męskości
Żyje się tu i teraz
Katarzyna Kaźmierczak
Żyje się tu i teraz
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Pokaż wszystkie recenzje