"BrzydUla 2": Nadciąga wielki powrót Pshemko?! Co wydarzy się w 10 i 11 odc BrzydUla 2?

Data: 2020-10-16 13:56:36 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

BrzydUla 2 to to wielki powrót ukochanego przez Polaków serialu komediowego, który w znakomitym stylu powraca na antenę stacji TVN wraz z szeregiem powracających, ukochanych postaci. Co czeka fanów w odcinkach 10 i 11 odc BrzydUla 2?

Obrazek w treści "BrzydUla 2": Nadciąga wielki powrót Pshemko?! Co wydarzy się w 10 i 11 odc BrzydUla 2? [jpg] 

BrzydUla 2 to popularny polski serial, stanowiący kontynuację BrzydUli, prezentujących losy nietypowej bohaterki - Uli Cieplak.

BrzydUla 2 – opis 10 odc

Co wydarzy się w 10 odcinku BrzydUla 2? Marek ukrywa, że spędził całą minioną noc z asystentką Nadią. Pod Ulą zarywa się łózko, przez co kobieta ma wrażenie, że mocno przytyła i zwyczajnie jest gruba. Dodatkowo dobija ją podsłuchanie rozmowy, przeprowadzonej przez jej dzieci.

F&D chce wziąć udział w przetargu na... robocze kombinezony, oczekując jednocześnie na kolejne wspaniałe, unikatowe projekty Pshemko. W tych warunkach Wojtek zachwyca oraz przeraża wszystkich jednocześnie. W skomplikowanej sytuacji Nadia udowadnia, że jest niezwykle sprytna i odważna w ciągu kryzysów.

Czytaj także: BrzydUla 2 – powrót w wielkim stylu. Recenzja serialu

Sebastian jest już niemalże pewny, że jego przyjaciel Marek ma romans ze swoją asystentką. W związku z tym postanawia uświadomić go jak wielki błąd popełnia oraz jak wiele może stracić. Ula w tym samym, czasie myśli o dzieciach, coraz mocniej rozważając rezygnację ze swoich planów powrotu do pracy.

Artur wpada na pomysł jak rozwiązać własne problemy. Ania jest coraz bardziej zmęczona zachowaniem oraz zazdrością Maćka. Zdecydowała się zapoznać go z Kacprem, co spowodowało zaskakujące efekty....

BrzydUla 2 – gdzie obejrzeć 10 odc?

Gdzie można zobaczyć 10 odcinek BrzydUla 2? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można w piątek, 16 października na antenie TVN 7 od godziny 20:00.

Czytaj także: BrzydUla 2 – co wiadomo na temat nowego sezonu? Pewne informacje

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy player.pl.

BrzydUla 2 – opis 11 odc

Co stanie się w 11 odc BrzydUla 2? Artur przekonuje Ulę, żeby przyzwyczaiła swoje dzieci do Febo&Dobrzański. Niestety nie ma pojęcia, że czyni to w absolutnie najgorszym możliwym momencie. Maciek poznając Kacpra wpada w jeszcze głębszą paranoję i podejrzenia dotyczące jego małżeństwa.

Zamierza twardo zawalczyć o swoją żonę oraz jej uczucia, próbując naprawić swoje błędy z przeszłości. Ala w trakcie opieki nad Antosiem przez przypadek zatrzaskuje go samego w domu!

Czytaj także: BrzydUla 2– co wiadomo na temat nowego sezonu? Pewne informacje

Ratunkiem dla niej okazuje się być Beatka, która nie przybywa sama. W trakcie sesji z kombinezonami fotograf nie może znaleźć wspólnego języka z modelką, mającą wielkie wątpliwości dotyczące całej inicjatywy i jej możliwego sukcesu. 

Sytuację próbuje uratować Nadia, natomiast Marek... kontaktuje się z Pshemko!

BrzydUla 2 – gdzie obejrzeć 11 odc?

Gdzie można zobaczyć 11 odcinek BrzydUla 2? Kolejny epizod zobaczyć będzie można w poniedziałek, 19 października na antenie TVN 7 od godziny 20:00.

Czytaj także: Trwają prace nad 4 sezonem Chyłki

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie player.pl.

BrzydUla 2 – książka

Serial BrzydUla 2 bazuje na autorskiej opowieści, zatem scenariusz nie ma bezpośredniego powiązania w żadnej książce ani powieści. Przy okazji debiutu pierwszej części (sezonu) przygotowano książkę BrzydUla. Pamiętnik, opracowanej przez samą Julię Kamińską.

Książkę BrzydUla. Pamiętnik kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Brzydula. Pamiętnik
Julia Kamińska4
Okładka książki - Brzydula. Pamiętnik

Serial BrzydUla na kartach książki! Ula Cieplak w nowej roli! Wielka miłość i zwierzenia bohaterki! Brzydula pisze pamiętnik. Według jej obliczeń jest...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Płezent – carkiem niekotrzebna rzecz
Agnieszka Suchowierska ;
Płezent – carkiem niekotrzebna rzecz
Człowiek z bursztynu
Tomasz Ołdziejewski; Sylwia Winnik
Człowiek z bursztynu
Królewska guwernantka
Wendy Holden ;
Królewska guwernantka
Diament i Róża
Karolina Winiarska
Diament i Róża
Mąciciel
Paweł Beręsewicz
Mąciciel
Emilka i potwory z legend
Kamila Stokowska
Emilka i potwory z legend
Potwór
Hubert Hender
Potwór
One temu winne
Marta Urbaniak-Piotrowska
One temu winne
Pokaż wszystkie recenzje