"BrzydUla 2": Adam odkrywa co motywuje działanie Febo.... Co wydarzy się w 19 i 20 odc BrzydUla 2?

Data: 2020-10-29 15:22:22 Autor: Tamer Adas

BrzydUla 2 to powrót ukochanego przez Polaków serialu TVN-u, który powraca na główną antenę TVN-u wraz z szeregiem uwielbianych postaci. Co czeka fanów w odcinkach 19 i 20 odc BrzydUla 2?

Obrazek w treści 

BrzydUla 2 to polski serial, stanowiący kontynuację BrzydUli, prezentujących losy nietypowej bohaterki - Uli Dobrzańskiej.

BrzydUla 2 – opis 19 odc

Co wydarzy się w 19 odcinku BrzydUla 2? Marek zdecydował się, aby jak najszybciej z Violettą podpisać list intencyjny, co nie uchodzi uwadze Pani Hu, przypominającej o swoim kluczowym dla powodzenia warunku. Dobrzański nie ma innej możliwości, ostatecznie podpisuje umowę.

Ula postanawia zmodyfikować swoją strategię powrotu do pracy planując... doprowadzenie do stabilizacji  i poprawnego działania firmy. Adam został wysłany na urlop przez Marka, ten wpierw prosi o przygotowanie finalnej wersji umowy.

Czytaj także: BrzydUla 2 – powrót w wielkim stylu. Recenzja serialu

Wtem nagle, niespodziewanie pojawia się Paulina. Adam spostrzega, że wszyscy spoglądają na niego w dziwny sposób. Nie mając pojęcia czy było to spowodowane działaniami Turka czy też inną przyczyną.

Ula ma jeden dzień na przygotowanie Antosia do nowej sytuacji, a czym niezwykle pomocna okaże się Ada. Początkowo kobieta nie radzi sobie najlepiej, jednakże ma wsparcie tajemniczego Anioła Stróża. Bohaterka decyduje się skierować uwagę na dziwne zdarzenia w jej domu, natomiast Kuba zauroczony Nadią wypytuje ojca o kobietę. Marek przeprowadza poważną, męską rozmowę z synem co... przez przypadek słyszy Pani Dobrzańska.

BrzydUla 2 – gdzie obejrzeć 19 odc?

Gdzie można zobaczyć 19 odcinek BrzydUla 2? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można w czwartek, 29 października na antenie TVN 7 od godziny 20:00.

Czytaj także: BrzydUla 2 – co wiadomo na temat nowego sezonu? Pewne informacje

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy player.pl.

BrzydUla 2 – opis 20 odc

Co stanie się w 20 odc BrzydUla 2? Ula w końcu, po kilkuletniej przerwie oficjalnie wraca do pracy, w związku z czym odczuwa wielką ekscytację związaną z ponownym funkcjonowaniem w ramach Febo&Dobrzański. 

Wraz z pracownikami chce odzyskać pozycję należącą do firmy na przestrzeni wielu, wielu ostatnich lat. Rynek i sytuacja mocno się zmienia, jednakże kobieta jest pewna sukcesu oraz nadziei. Przy okazji ma nadzieję, że Marek w związku z tę okazją przygotuje specjalną niespodziankę....

Czytaj także: BrzydUla 2– co wiadomo na temat nowego sezonu? Pewne informacje

Beatka nakazuje Bazylemu opuszczenie domu Uli, zmuszając go do znalezienia sobie odmiennego lokum, oddając jednocześnie klucze. Chłopak nie jest specjalnie zainteresowany tego typu działaniami....

Adam w dalszym ciągu obserwuje Paulinę, zwraca uwagę na jej najmniejsze działania oraz pomoc. Uważa, że kobieta najpewniej mogła się w nim zakochać. Niestety po pewnym czasie odkrywa co powodowało zachowanie Febo, wpadając jednocześnie we wściekłość.

BrzydUla 2 – gdzie obejrzeć 20 odc?

Gdzie można zobaczyć 20 odcinek BrzydUla 2? Kolejny epizod zobaczyć będzie można w piątek, 30 października na antenie TVN 7 od godziny 20:00.

Czytaj także: "Przysięga": Nebahat chce upokorzyć Reyhan! Co wydarzy się w 287 i 288 odc Przysięga?

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie player.pl.

BrzydUla 2 – książka

Serial BrzydUla 2 bazuje na autorskiej opowieści, zatem scenariusz nie ma bezpośredniego powiązania w żadnej książce ani powieści. Przy okazji debiutu pierwszej części (sezonu) przygotowano książkę BrzydUla. Pamiętnik, opracowanej przez samą Julię Kamińską.

Książkę BrzydUla. Pamiętnik kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Brzydula. Pamiętnik
Julia Kamińska4
Okładka książki - Brzydula. Pamiętnik

Serial BrzydUla na kartach książki! Ula Cieplak w nowej roli! Wielka miłość i zwierzenia bohaterki! Brzydula pisze pamiętnik. Według jej obliczeń jest...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Kudłata
Hwang Sun-mi
Kudłata
Już, już!
Katarzyna Wasilkowska
Już, już!
Hania Baletnica
Jolanta Symonowicz, Lila Symonowicz
Hania Baletnica
Zaginiona apteka
Sarah Penner
Zaginiona apteka
Skręcona historia
Jakub Ostromęcki
Skręcona historia
Kuba na tropie
Kuba i Filip Majewscy
Kuba na tropie
Magik i złodziejka
Anniina Mikama
Magik i złodziejka
Strażnik Klejnotu
Katarzyna Rygiel
Strażnik Klejnotu
Pokaż wszystkie recenzje