"BrzydUla 2": Wpada zszokowana Viola. Co się stało? Co wydarzy się w 66 i 67 odc BrzydUla 2?

Data: 2021-01-19 09:00:02 Autor: Tamer Adas

Serial BrzydUla 2 to w 2. sezon serialu stacji TVN - BrzydUla, emitowanego codziennie w ramach drugiej serii odcinków, prezentującej się na losach tytułowej bohaterki, znajdującej się w zupełnie nowej sytuacji. Matka oraz szefowa firmy będzie musiała sobie poradzić zarówno z fatalną sytuacją w F&D jak również w jej małżeństwie. Co tym razem nas czeka Panią Dobrzańską? Co wydarzy się w odcinkach 66 i 67 odc BrzydUla 2?

Obrazek w treści 

BrzydUla 2 to znany polski serial stacji TVN, będący ekscytującą kontynuacją popularnej BrzydUli, serii o losach kochanej bohaterki - Uli Dobrzańskiej (dawniej Cieplak).

BrzydUla 2 – opis 66 odc

Co wydarzy się w 66 odcinku BrzydUla 2? Ula i Marek sprawdzają co było przyczyną wybuchu. Bożenka spostrzega kłótnię pomiędzy Anią i Maćkiem, mając wrażenie, że związek kuzyna ma się za chwilę całkowicie rozpaść. Sama również poszukuje dla siebie perfekcyjnego kandydata na męża. Dobrzańscy wpadają w wielki gniew z powodu zeznań złożonych przez Violettę, mogą one przełożyć się na przykry los Marka. To sprawia także, że Ula musi zmienić strategię i nakłonić pana Hu, aby ten zrezygnował z oskarżeń wobec jej męża. 

Czytaj także: BrzydUla 2 – powrót w wielkim stylu. Recenzja serialu

Bohaterka pojawia się w F&D, gdzie uzgadnia wszystkie szczegóły. Ania wraz z adwokatami mierzy się słownie z Kacprem.... Adwokaci szefa mają dla niej intrygującą propozycję ugody, ta jest jednak świetnie przygotowana i tanio skóry nie zamierza sprzedać. Violetta trafia do hotelu, gdzie liczy na pełną szczerość męża. Niestety błyskawicznie Viola nie wytrzymuje napięcie....

BrzydUla 2 – gdzie obejrzeć 66 odc?

Gdzie można zobaczyć 66 odcinek BrzydUla 2? Najnowszy odcinek zobaczyć będzie można we wtorek, 19 stycznia od godziny 20:00 na antenie TVN 7.

Czytaj także: BrzydUla 2 – co wiadomo na temat nowego sezonu? Pewne informacje

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy player.pl

BrzydUla 2 – opis 67 odc

Co stanie się w 67 odc BrzydUla 2? Pani Hu oraz Yu Tian liczą na to, że Violetta wciąż przebywa w hotelu, jednakże jej koleżanka Gosia wpada w panikę! Obawia się, że Viola zdecyduje się dokonać na niej zemsty. Ula toczy kolejną rozmowę z Nadią, dzieląc się z nią ostrzeżeniem, dotyczącym Aleksa oraz jego sposobu działania. 

Matylda z Adamem ostro krytykują Bożenkę, obwiniając ją o zajmowanie się prywatnym życiem, zamiast pracą na rzecz uratowania firmy.

Czytaj także: "BrzydUla 2": Ula znajdzie haka na pana Hu? Co wydarzy się w 64 i 65 odc BrzydUla 2?

Szymczyk odgrywa się kochankowi, Hu i Yu Tian przygotowując się do biznesowej walki z Ulą, po chwili orientują się że z ich apartamentu zniknęła cenny przedmiot. Ula, Nadia, Adam oraz Marek oczekują na pojawienie się biznesmena z Azji. Nagle na miejscu pojawia się jedynie wstrząśnięta Viola....

BrzydUla 2 – gdzie obejrzeć 67 odc?

Gdzie można zobaczyć 67 odcinek BrzydUla 2? Kolejny epizod wyemitowany zostanie w środę, 20 stycznia na TVN 7 od godziny 20:00.

Czytaj także: "BrzydUla 2": Viola nie wytrzymuje... Co wydarzy się w 65 i 66 odc BrzydUla 2?

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie player.pl w ramach oferty Start Extra.

BrzydUla 2 – książka

Serial BrzydUla 2 bazuje na kolumbijskim serialu, jednakże scenariusz nie ma bezpośredniego powiązania z oryginalnymi bohaterami. Przy okazji debiutu pierwszej części (sezonu) przygotowano książkę BrzydUla. Pamiętnik, opracowanej przez aktorkę Julię Kamińską.

Książkę BrzydUla. Pamiętnik kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Brzydula. Pamiętnik
Julia Kamińska4
Okładka książki - Brzydula. Pamiętnik

Serial BrzydUla na kartach książki! Ula Cieplak w nowej roli! Wielka miłość i zwierzenia bohaterki! Brzydula pisze pamiętnik. Według jej obliczeń jest...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo