reklama

"BrzydUla 2": Aleks zaczyna kombinować.... Co wydarzy się w 92 i 93 odc BrzydUla 2?

Data: 2021-02-25 06:40:02 Autor: Tamer Adas

BrzydUla 2 to nowa seria serialu BrzydUla, prezentująca dalsze losy Uli Dobrzańskiej. Bohaterka tym razem walczy nie tylko z problemami w firmie, ale także w rodzinie i małżeństwie. Czy uda jej się wszystko opanować? Co z problemami rodzinnymi? Co zdarzy się w epizodzie 92 i 93 odc BrzydUla 2?

Obrazek w treści 

BrzydUla 2 to znana komedia emitowana na antenie TVN 7, będący kolejnym sezonem BrzydUli, o losach uwielbianej bohaterki - Uli Dobrzańskiej. Co może się zdarzyć w 92 i 93 odcinku?

BrzydUla 2 – opis 92 odc

Co wydarzy się w 92 odcinku BrzydUla 2? Marek i Ula ponownie ścierają się z rodzeństwem Febo, Ci czują zdziwienie determinacją Dobrzańskiej. Marek również coraz cieplej spogląda na ukochaną....

Bożenka stara się pozyskać sympatię Ewy, przy czym nie może przejść tego muru. Teresa i Matylda zachęcają ją do dalszej walki. Ania wspomina Izie oraz Eli o zadaniu od Uli, zapewniająca że stara się je chronić.

Czytaj także: BrzydUla 2 – powrót w wielkim stylu. Recenzja serialu

Adam pojawia się w firmie, dostrzegając dziwne zachowanie Aleksa. Ewa przegania go jednak z biura, a Ula ma dzieję, że jej małżeństwo ma jeszcze szanse. Jedną z nich niszczy niestety Paulina. Tymczasem Aleks... zaprasza Bożenkę na obiad!

BrzydUla 2 – gdzie obejrzeć 92 odc?

Gdzie można zobaczyć 92 odcinek BrzydUla 2? Najnowszy odcinek zobaczyć będzie można w czwartek, 25 lutego od godziny 20:00 na antenie TVN 7.

Czytaj także: BrzydUla 2 – co wiadomo na temat nowego sezonu? Pewne informacje

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy player.pl

BrzydUla 2 – opis 93 odc

Co stanie się w 93 odc BrzydUla 2? Ula zapomniała o recepcie dla Kuby, a nowy lekarz rodzinny nie chce jej teraz przyjąć. Kobieta zwraca się z prośbą o pomoc do Artura. 

Ania stara się dać znać Markowi o tym jak wielką pomocą jest dla niego żona. Rozmowę przerywa telefon od dzieci. Dobrzański już wie, kto pojawił się w ich rodzinnym domu.

Czytaj także: "BrzydUla 2": Aleks zaprasza Bożenkę na obiad.... Co wydarzy się w 91 i 92 odc BrzydUla 2?

Szymczyk jest nim zawiedziona, w związku z czym rozmawia z Pauliną o przetargu. Ta traktują Anię jak osobę o gorszej pozycji. Daniel ma pretensję do Angelicy, o czym rozmawia z Markiem. Ten jednak w głowie jest bliżej Adama. 

Aleks zwołuje zebranie działu księgowego, NIE zapraszają na nie Dobrzańskiego. Marek wraca do domu, gdzie czeka go niespodzianka....

BrzydUla 2 – gdzie obejrzeć 93 odc?

Gdzie można zobaczyć 93 odcinek BrzydUla 2? Kolejny epizod wyemitowany zostanie w piątek, 26 lutego 2021 roku na TVN 7 od godziny 20:00.

Czytaj także: BrzydUla 2: Czy Ula zdąży przed wyjazdem? Co wydarzy się w 89 i 90 odc BrzydUla 2?

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w sieci – na platformie player.pl w ramach oferty Start Extra.

BrzydUla 2 – książka

Serial BrzydUla 2 bazuje w sporej mierze na licencji serialu kolumbijskiego, przy czym scenariusz BrzydUli nie ma bezpośredniego powiązania z oryginalnymi bohaterami oraz wydarzeniami. Przy okazji debiutu pierwszej części przygotowano książkę BrzydUla. Pamiętnik, opracowanej przez aktorkę Julię Kamińską.

Książkę BrzydUla. Pamiętnik kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Brzydula. Pamiętnik
Julia Kamińska4
Okładka książki - Brzydula. Pamiętnik

Serial BrzydUla na kartach książki! Ula Cieplak w nowej roli! Wielka miłość i zwierzenia bohaterki! Brzydula pisze pamiętnik. Według jej obliczeń jest...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Człowiek w drodze
Alfred Sosgórnik
Człowiek w drodze
Ślady. Psim tropem
Katarzyna Kielecka
Ślady. Psim tropem
Szczęśliwy zegar z Freiburga
Robert M. Rynkowski
Szczęśliwy zegar z Freiburga
Czarny Bałtyk
Maciej Paterczyk
Czarny Bałtyk
Ślady. Rudy warkocz
Katarzyna Kielecka
Ślady. Rudy warkocz
Wszyscy jesteśmy kosmitami
Krzysztof Kochański
Wszyscy jesteśmy kosmitami
Femme fatale
Katarzyna Nowakowska
Femme fatale
Jak zdobyć supermoce
Ewa Martynkien
Jak zdobyć supermoce
Dobry od listopada
Mariusz W. Kliszewski
Dobry od listopada
Zmarnowany rozsądek
Izabela Grabda
Zmarnowany rozsądek
Pokaż wszystkie recenzje