"BrzydUla 2": Czy Ula zdąży przed wyjazdem? Co wydarzy się w 89 i 90 odc BrzydUla 2?

Data: 2021-02-22 06:40:02 Autor: Tamer Adas

BrzydUla 2 to druga seria serialu BrzydUla, będącego niegdyś hitem stacji TVN. Główną bohaterką po raz kolejny jest niezwykła Ula Dobrzańska, walcząca z problemami w firmie, rodzinie oraz małżeństwie. Czy wszystko uda jej się wszystko opanować? Co może się zdarzyć w epizodzie 89 i 90 odc BrzydUla 2?

Obrazek w treści 

BrzydUla 2 to komediowy serial na TVN 7, stanowiący nowym sezonem serii BrzydUla, o losach uwielbianej bohaterki - Uli Dobrzańskiej. Co może się zdarzyć w 89 i 90 odcinku?

BrzydUla 2 – opis 89 odc

Co wydarzy się w 89 odcinku BrzydUla 2? Ula stara się skontaktować z Adamem, lecz nawet udaje jej się to nie udaje. Podrzuca Ani dokumenty, a w tym samym czasie Bożenka informuje ją o decyzji Turka. Kobieta chce go jednak przekonać do zmiany stanowiska. Aleks podejmuję próbę zarysowania Francesco fatalnej sytuacji F&D. Włoch podobno ma plan na zmianę tego stanu rzeczy. Marek negocjuje z Violą, tym razem w kwestii biznesowej. Dama się zgadza, ale stawia warunek. Nie chce się z nim kontaktować.

Czytaj także: BrzydUla 2 – powrót w wielkim stylu. Recenzja serialu

Fic przerywa ich rozmowę, ponieważ ma dobrą wiadomość dla Marka. Nie jest ona jednak pozytywna dla byłej asystentki. Adam udaje z Bożenką i Ulą na spotkanie z Pauliną i Aleksem. W gabinecie natrafia na Aleksa. Dobrzańska jest zadowolona z faktu, że cała rodzina może pojechać na wakacje. Marek jednak w głębi duszy czuje spore wątpliwości dotyczące ich przyszłości....

BrzydUla 2 – gdzie obejrzeć 89 odc?

Gdzie można zobaczyć 89 odcinek BrzydUla 2? Najnowszy odcinek zobaczyć będzie można w poniedziałek, 22 lutego od godziny 20:00 na antenie TVN 7.

Czytaj także: BrzydUla 2 – co wiadomo na temat nowego sezonu? Pewne informacje

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy player.pl

BrzydUla 2 – opis 90 odc

Co stanie się w 90 odc BrzydUla 2? Podczas spotkania z Febo, Ula decyduje się zaprezentować plan naprawczy, proponuje także nową umowę łączącą ich na kolejny rok oraz zapewniającą im większe udziały. Aleks czuje się zaskoczony taką propozycją, liczył na porażkę i spore problemy Dobrzańskich. Stara się przekonać Francesca, że przez cały czas stara się działać na ich wspólną korzyść.

Ostatecznie przyjmuje ofertę Marka i Uli, mając jednak jeden, określony warunek. Adam przejmuje od Matyldy klucze oraz swoje rzeczy. Księgowa jest niezadowolona z tego obrotu spraw. Viola nie chce się zgodzić na zmianę swojej umowy z nim.

Czytaj także: BrzydUla 2: Dobrzańscy na wakacjach.... Co wydarzy się w 88 i 89 odc BrzydUla 2?

W dalszym ciągu domaga się połowy majątku należącego do pana Hu. Paulina próbuje dowiedzieć się jak się ma sprawa małżeństwa Marka i Uli. Mężczyzna w tym czasie przekazuje Sebastianowi pozytywne informacje. Ula próbuje zamknąć wszystkie sprawy, a pozostał jedynie jeden dzień do rodzinnego wyjazdu....

BrzydUla 2 – gdzie obejrzeć 90 odc?

Gdzie można zobaczyć 90 odcinek BrzydUla 2? Kolejny epizod wyemitowany zostanie we wtorek, 23 lutego 2021 roku na TVN 7 od godziny 20:00.

Czytaj także: "BrzydUla 2": Viola dostaje zapaści! Co wydarzy się w 87 i 88 odc BrzydUla 2?

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w sieci – na platformie player.pl w ramach oferty Start Extra.

BrzydUla 2 – książka

Serial BrzydUla 2 bazuje w sporej mierze na licencji kolumbijskiego serialu, przy czym scenariusz BrzydUli nie ma bezpośredniego powiązania z oryginalnymi bohaterami oraz wydarzeniami. Przy okazji debiutu pierwszej części przygotowano książkę BrzydUla. Pamiętnik, opracowanej przez aktorkę Julię Kamińską.

Książkę BrzydUla. Pamiętnik kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Brzydula. Pamiętnik
Julia Kamińska4
Okładka książki - Brzydula. Pamiętnik

Serial BrzydUla na kartach książki! Ula Cieplak w nowej roli! Wielka miłość i zwierzenia bohaterki! Brzydula pisze pamiętnik. Według jej obliczeń jest...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo