"BrzydUla 2": Marek jest faktycznie w romansie z Nadią! Co wydarzy się w 9 i 10 odc BrzydUla 2?

Data: 2020-10-15 14:26:00 Autor: tadas

BrzydUla 2 to to wielki powrót ukochanego przez Polaków serialu komediowego, który w znakomitym stylu powraca na antenę stacji TVN wraz z szeregiem powracających, ukochanych postaci. Co czeka fanów w odcinkach 9 i 10 odc BrzydUla 2?

Obrazek w treści 

BrzydUla 2 to popularny polski serial, stanowiący kontynuację BrzydUli, prezentujących losy nietypowej bohaterki - Uli Cieplak.

BrzydUla 2 – opis 9 odc

Co wydarzy się w 9 odcinku BrzydUla 2? Violetta stara się skłonić Ulę, aby ta powróciła do pracy, jednakże ich rozmowę przerywa anafilaktyczny wstrząs Kuby, po którym wszyscy natychmiast meldują się w szpitalu. Tam bohaterka ma pretensję do Artura, za to że miał zbagatelizował wcześniejsze objawy. Wkrótce jednak... będzie musiała go przeprosić za swoje zachowanie.

Sebastian prosi o spotkanie na osobności Marka, chcąc poruszyć temat Nadii i jego relacji z nim. Aby tej się pozbyć wysłał ją po kawę.... 

Czytaj także: BrzydUla 2 – powrót w wielkim stylu. Recenzja serialu

To sprawia wybuch napięcia...  Marek postanawia przeprosić kobietę, co jedynie potwierdza kontrowersyjne relację pomiędzy nimi. W dodatku decyduje się wieczorem zaprosić ją na spotkanie.... Maciek chce znaleźć nową pracę, skłaniając się ku propozycji znajomego. Niestety, decyzja zapadła za późno....

Mężczyzna ma jednak inną ofertę i w dodatku jest gotowy na każde poświęcenie, aby z niej zechce skorzystać i nakłonić Anię do zwolnienia się z pracy.

BrzydUla 2 – gdzie obejrzeć 9 odc?

Gdzie można zobaczyć 9 odcinek BrzydUla 2? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można w czwartek, 15 października na antenie TVN 7 od godziny 20:00.

Czytaj także: BrzydUla 2 – co wiadomo na temat nowego sezonu? Pewne informacje

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy player.pl.

BrzydUla 2 – opis 10 odc

Co stanie się w 10 odc BrzydUla 2? Marek ukrywa fakt, że spędził całą poprzednią noc z Nadią. Pod Ulą zarywa się łózko, przez co kobieta ma wrażenie, że zdecydowanie za mocno przytyła. Dodatkowo dobija ją podsłuchanie rozmowy jej własnych dzieci.

F&D chce wziąć udział w przetargu na robocze kombinezony, oczekując jednocześnie na kolejne wspaniałe projekty Pshemko. W takich warunkach Wojtek zachwyca i przeraża wszystkich w jednym kroku. W trudnej sytuacji Nadia udowadnia, że jest niezwykle sprytna oraz odważna trakcie kryzysów.

Czytaj także: BrzydUla 2– co wiadomo na temat nowego sezonu? Pewne informacje

Sebastian jest już praktycznie pewny, że jego przyjaciel Marek jest w mocnym romansie ze swojej asystentką, postanawiając uświadomić go jak wielki błąd popełnia. Ula w tym, czasie myślą o dzieciach coraz mocniej rozważa rezygnację ze swoich planów.

Artur wpadł na pomysł jak rozwiać własne problemy,natomiast Ania jest zmęczona zachowaniem oraz zazdrością Maćka. Zdecydowała zapoznać go z Kacprem, co spowodowało zaskakujący przebieg zdarzeń....

BrzydUla 2 – gdzie obejrzeć 10 odc?

Gdzie można zobaczyć 10 odcinek BrzydUla 2? Kolejny epizod zobaczyć będzie można w piątek, 16 października na antenie TVN 7 od godziny 20:00.

Czytaj także: Trwają prace nad 4 sezonem Chyłki

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie player.pl.

BrzydUla 2 – książka

Serial BrzydUla 2 bazuje na autorskiej opowieści, zatem scenariusz nie ma bezpośredniego powiązania w żadnej książce ani powieści. Przy okazji debiutu pierwszej części (sezonu) przygotowano książkę BrzydUla. Pamiętnik, opracowanej przez samą Julię Kamińską.

Książkę BrzydUla. Pamiętnik kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Brzydula. Pamiętnik
Julia Kamińska4
Okładka książki - Brzydula. Pamiętnik

Serial BrzydUla na kartach książki! Ula Cieplak w nowej roli! Wielka miłość i zwierzenia bohaterki! Brzydula pisze pamiętnik. Według jej obliczeń jest...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo