reklama

"BrzydUla 2": Marek nie może się dodzwonić do rodziny.... Co wydarzy się w 42 i 43 odc BrzydUla 2?

Data: 2020-12-01 18:09:19 Autor: tadas

BrzydUla 2 to kolejny sezon uwielbianego niegdyś serialu stacji TVN - BrzydUla, emitowanego w ramach drugiej serii kolejne losy tytułowej bohaterki, jej obecnego męża i dzieci, radzącymi sobie z szeregiem nowych wyzwań. Co czeka fanów w odcinkach 42 i 43 odc BrzydUla 2?

Obrazek w treści 

BrzydUla 2 to polski serial, stanowiący kontynuację BrzydUli, prezentujących losy nietypowej bohaterki - Uli Dobrzańskiej.

BrzydUla 2 – opis 42 odc

Co wydarzy się w 42 odcinku BrzydUla 2? Marek nie ma żadnych opcji do kombinacji, musi wyznać prawdę Uli. Gdy chce to uczynić, niespodziewanie w jego gabinecie pojawia się Nadia z odpowiedzią od pana Hu. Ania otrzymuje wypowiedzenie, będące efektem po incydencie w domu Szymczyków.

Początkowo kobieta czuje ulgę, jednakże szybko orientuje się, że znajduje się już w całkowicie odmiennej rzeczywistości. Ma szczęście, ponieważ może liczyć na spore wsparcie męża. Oboje z Maciejem wiedzą, że są w stanie jako jedyni być wsparciem dla Uli.

Czytaj także: BrzydUla 2 – powrót w wielkim stylu. Recenzja serialu

Wszyscy udają się do hotelu, gdzie pan Hu chce rozmawiać tylko i wyłącznie z Markiem oraz Violą. Podczas spotkania Dobrzański prezentuje wszystkie warunki dalszej współpracy. Negocjacje początkowo idą świetnie, aż do momentu, w którym pojawia się Artur. Mężczyzna przeprasza Ulę za swoje zachowanie i wcześniejsze dokonania.

Tytułowa bohaterka go jednak nie słucha, skupiając się tylko i wyłącznie na romansie męża. GPS w jego samochodzie wskazuje, że najczęściej udaje się nim... do mieszkania Nadii! Zupełnie nie wie czego się może się spodziewać tym razem na miejscu.

BrzydUla 2 – gdzie obejrzeć 42 odc?

Gdzie można zobaczyć 42 odcinek BrzydUla 2? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można we wtorek, 1 grudnia na antenie TVN 7 od godziny 20:00.

Czytaj także: BrzydUla 2 – co wiadomo na temat nowego sezonu? Pewne informacje

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy player.pl.

BrzydUla 2 – opis 43 odc

Co stanie się w 43 odc BrzydUla 2? Ula budzi się na mocnym kacu, który nie okazuje się łatwiejszy od gradu pytań Maćka, starającego się stale naciskać na kobietę. Policja zajmuje się przesłuchaniem Marka oraz Violi, oboje nie radzą sobie zbyt dobrze, dostrzegalne są różnice i brak spójności. Policjanci dysponują poważnym dowodem oskarżeń pana Hu. 

W firmie nikt nie wie co się z nimi dzieje, w dalszym ciągu oczekując na ich powrót. Maciek prosi Ulę o pomoc, a w jej domy pojawia się Ala z dziećmi. Przybyli są zdziwieni i zaniepokojeni zachowaniem bohaterki. Nadia sądzi, że nieobecność Marka jest efektem wczorajszej wizyty Uli, dzieląc się obawami z Sebastianem.

Czytaj także: "BrzydUla 2": Marek najczęściej jeździ do... Nadii! Co wydarzy się w 41 i 42 odc BrzydUla 2?

Rodzina wymusza na Uli, aby ta zjadła z nimi wspólnie śniadanie. Jej mąż próbuje ze wszystkich uzyskać możliwość przeprowadzenia telefonu do bliskich. Uprzedza go i w dodatku zdecydowanie lepsze efekty uzyskuje. W domu Dobrzańskich pojawia się Artur mający nadzieję na uzyskanie jasności w relacji z Ulą.

Nieudane telefony do Marka sprawiają, że kobieta postanawia zadzwonić do... Nadii. Nawet i ona nie odbiera. Ula postanawia pozostawić jedynie wiadomość na poczcie głosowej.

BrzydUla 2 – gdzie obejrzeć 43 odc?

Gdzie można zobaczyć 43 odcinek BrzydUla 2? Kolejny epizod zobaczyć będzie można w środę, 2 grudnia na antenie TVN 7 od godziny 20:00.

Czytaj także: "Kozacka miłość": Stiepan biegnie uratować Alionę! Co wydarzy się w 2 i 3 odc Kozacka miłość?

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie player.pl.

BrzydUla 2 – książka

Serial BrzydUla 2 bazuje na własnej opowieści, zatem scenariusz nie ma bezpośredniego powiązania w żadnej książce ani powieści. Przy okazji debiutu pierwszej części (sezonu) przygotowano książkę BrzydUla. Pamiętnik, opracowanej przez samą aktorkę Julię Kamińską.

Książkę BrzydUla. Pamiętnik kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Brzydula. Pamiętnik
Julia Kamińska4
Okładka książki - Brzydula. Pamiętnik

Serial BrzydUla na kartach książki! Ula Cieplak w nowej roli! Wielka miłość i zwierzenia bohaterki! Brzydula pisze pamiętnik. Według jej obliczeń jest...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo