"BrzydUla 2": Po kłótni Ula nie wytrzymuje! Co wydarzy się w 69 i 70 odc BrzydUla 2?

Data: 2021-01-22 09:00:01 Autor: Tamer Adas

Serial BrzydUla 2 to zupełnie nowy sezon serialu TVN - BrzydUla, emitowanego obecnie w trakcie tygodnia w ramach drugiej serii odcinków, prezentującej się na losach tytułowej bohaterki, znajdującej się w całkowicie odmiennej sytuacji. Matka oraz obecnie szefowa firmy musi poradzić sobie z problemami w firmie F&D oraz w życiu małżeńskim. Co tym razem nas czeka Panią Dobrzańską? Co wydarzy się w odcinkach 69 i 70 odc BrzydUla 2?

Obrazek w treści 

BrzydUla 2 to znany polski serial stacji TVN, będący ekscytującą kontynuacją popularnej BrzydUli, serii o losach kochanej bohaterki - Uli Dobrzańskiej (dawniej Cieplak).

BrzydUla 2 – opis 69 odc

Co wydarzy się w 69 odcinku BrzydUla 2? Dobrzańskich z zaskoczenia odwiedza Artur, którego Ula chce szybko przepędzić. Bohaterka ma nadzieję na to, że Marek nie zobaczy ich razem. Nie ma jednak pojęcia, że jest już zdecydowanie za późno. Ich dzieciaki proszą wujka, by ten zbadał ich ojca oraz sprawdził czy wszystko z nim jest okej.

Marek niezwykle cierpi, myśli o tym, że Ula wciąż utrzymuje bliskie kontakty ze swoim kochankiem odciskają na nim piętno. W trakcie rozmowy z Sebastianem, ten nakłania go jednak do dalszej walki o swoją rodzinę.

Czytaj także: BrzydUla 2 – powrót w wielkim stylu. Recenzja serialu

Dobrzański dociera do domu, gdzie konfrontuje się z żoną. Hu w tym samym czasie próbuje zasłonić pozostawione przez niego ślady działania, natomiast Gosia domaga się ochrony, przed odbyciem spotkania z Violą. Józef natomiast prosi Beatkę o to, by dowidziała się czy wszystko u Jaśka jest w porządku. W jego telefonie odkrywa wiele rzeczy, które budzą spory niepokój. Sebastian ma doprowadzić do spotkania między Ficem i Violettą.

BrzydUla 2 – gdzie obejrzeć 69 odc?

Gdzie można zobaczyć 69 odcinek BrzydUla 2? Najnowszy odcinek zobaczyć będzie można w piątek, 22 stycznia od godziny 20:00 na antenie TVN 7.

Czytaj także: BrzydUla 2 – co wiadomo na temat nowego sezonu? Pewne informacje

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy player.pl

BrzydUla 2 – opis 70 odc

Co stanie się w 70 odc BrzydUla 2? Violetta nie pojawia się na umówionym spotkaniu z mecenasem Ficem i całym zespołem, w związku z tym mężczyzna proponuje przełożenie go. Marek nie chce się na to zgodzić. Postanawia zawodzić do Sebastiana, aby ten przyspieszył swoje działania. W hotelu Viola wciąż stara się zniszczyć saszetkę Hu Yan Wu. Niespodziewanie Yu Tian dzwoni, składając atrakcyjną propozycję dla wszystkich stron.

Czytaj także: "BrzydUla 2": Czy Uli uda się uratować małżeństwo z Markiem? Co wydarzy się w 67 i 68 odc BrzydUla 2?

Beatka prezentuje Ali swoje odkrycia, po których obie uznają, że sprawa jest poważna i muszą ją szybko rozwiązać. Józef szybko przeczuwa skalę zagrożenia i dołącza do dziewczyn. Marek i Ula tracą cierpliwość, w związku z czym udają się sami do hotelu. W między czasie toczą kolejną trudną rozmowę, po której kobieta w trakcie trasy opuszcza samochód. Violetta konfrontuje się z Yu i Hu, mając w zanadrzu mocną kartę....

BrzydUla 2 – gdzie obejrzeć 70 odc?

Gdzie można zobaczyć 70 odcinek BrzydUla 2? Kolejny epizod wyemitowany zostanie w poniedziałek, 25 stycznia 2021 roku na TVN 7 od godziny 20:00.

Czytaj także: "BrzydUla 2": Marek podejrzewa Ulę o dalszy romans z Arturem. Co wydarzy się w 68 i 69 odc BrzydUla 2?

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie player.pl w ramach oferty Start Extra.

BrzydUla 2 – książka

Serial BrzydUla 2 bazuje na licencji i założeniach kolumbijskiego serialu, jednakże scenariusz nie ma bezpośredniego powiązania z oryginalnymi bohaterami. Przy okazji debiutu pierwszej części (sezonu) przygotowano książkę BrzydUla. Pamiętnik, opracowanej przez aktorkę Julię Kamińską.

Książkę BrzydUla. Pamiętnik kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Brzydula. Pamiętnik
Julia Kamińska4
Okładka książki - Brzydula. Pamiętnik

Serial BrzydUla na kartach książki! Ula Cieplak w nowej roli! Wielka miłość i zwierzenia bohaterki! Brzydula pisze pamiętnik. Według jej obliczeń jest...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Szczęśliwy zegar z Freiburga
Robert M. Rynkowski
Szczęśliwy zegar z Freiburga
Ślady. Rudy warkocz
Katarzyna Kielecka
Ślady. Rudy warkocz
Na wieki wieków Pani Amen
Bianka Kunicka - Chudzikowska
Na wieki wieków Pani Amen
Dobry od listopada
Mariusz W. Kliszewski
Dobry od listopada
Jak zdobyć supermoce
Ewa Martynkien
Jak zdobyć supermoce
Zmarnowany rozsądek
Izabela Grabda
Zmarnowany rozsądek
Dama Kier
Monika Godlewska (I)
Dama Kier
Apokalipsy według Joanny
Anna Robak-Reczek
Apokalipsy według Joanny
Dziecko września
Marek Harny
Dziecko września
Pokaż wszystkie recenzje