"BrzydUla 2": Marek podejrzewa Ulę o dalszy romans z Arturem. Co wydarzy się w 68 i 69 odc BrzydUla 2?

Data: 2021-01-21 09:00:02 Autor: Tamer Adas

Serial BrzydUla 2 to zupełnie nowy sezon serialu TVN - BrzydUla, emitowanego obecnie w trakcie tygodnia w ramach drugiej serii odcinków, prezentującej się na losach tytułowej bohaterki, znajdującej się w całkowicie odmiennej sytuacji. Matka oraz obecnie szefowa firmy musi poradzić sobie z problemami w firmie F&D oraz w życiu małżeńskim. Co tym razem nas czeka Panią Dobrzańską? Co wydarzy się w odcinkach 68 i 69 odc BrzydUla 2?

Obrazek w treści 

BrzydUla 2 to znany polski serial stacji TVN, będący ekscytującą kontynuacją popularnej BrzydUli, serii o losach kochanej bohaterki - Uli Dobrzańskiej (dawniej Cieplak).

BrzydUla 2 – opis 68 odc

Co wydarzy się w 68 odcinku BrzydUla 2? Pan Hu wpada w szał, gdy spostrzegł co jest niespodzianką, przygotowaną dla niego przez F&D. Mężczyzna chce od razu opuścić budynek, a Ula i Marek próbują go powstrzymać. Sytuację komplikuje pojawienie się Violetty. 

Julka oraz Kuba postanawiają zalać Alę pytaniami dotyczącymi ich ojca oraz jego stanu zdrowia, odnosząc wrażenie, że ta może ujawnić im prawdę. Adam jest przerażony istniejącym ryzykiem współpracy z Aleksem Febo.

Czytaj także: BrzydUla 2 – powrót w wielkim stylu. Recenzja serialu

Adam ma obawy także dotyczące możliwej utraty swoich oszczędności życia, które oddał na rzecz kaucji Marka. Ten wraz z Violą oraz Ulą udaje się do mecenasa Fica, gdzie starają się dowiedzieć w jakiej sytuacji się znajdują obecnie. Pani Hu proponuje adwokatowi, aby ten wsparł ją w sprawie rozwodowej. Marek z Sebastianem chcą ochłonąć, umawiając się na wieczornego drinka. Ula udaje siędo domu, gdzie przebiera się na bóstwo, a gdy widzi ją Marek, natychmiast wpada w stan osłupienia....

BrzydUla 2 – gdzie obejrzeć 68 odc?

Gdzie można zobaczyć 68 odcinek BrzydUla 2? Najnowszy odcinek zobaczyć będzie można w czwartek, 21 stycznia od godziny 20:00 na antenie TVN 7.

Czytaj także: BrzydUla 2 – co wiadomo na temat nowego sezonu? Pewne informacje

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy player.pl

BrzydUla 2 – opis 69 odc

Co stanie się w 69 odc BrzydUla 2? Dobrzańskich niespodziewanie odwiedza Artur, którego szybko chce odpędzić Ula, ma nadzieję że Marek nie będzie miał okazji się z nim zobaczyć czy spotkać. Nie ma jednak pojęcia, że jest już za późną. Dzieciaki proszą wujka, by ten zbadał ich ojca oraz sprawdził czy wszystko z nim jest okej.

Marek cierpi, myślą o tym, że Ula wciąż utrzymuje bliskie kontakty ze swoim kochankiem. Podczas rozmowy z Sebastianem, ten nakłania go do dalszej walki o swoją rodzinę.

Czytaj także: "BrzydUla 2": Wpada zszokowana Viola. Co się stało? Co wydarzy się w 66 i 67 odc BrzydUla 2?

Dobrzański dociera do domu, gdzie zadaje żonie ważne pytanie. Hu w tym samym czasie próbuje zasłonić pozostawione ślady swojego działania, a Gosia domaga się ochrony, przed spotkaniem z Violą. Józef prosi Beatkę o to, by ta dowidziała się czy wszystko u Jaska jest okej. W jego telefonie dziewczyna dokonuje niepokojących odkryć. Sebastian ma doprowadzić do spotkania pomiędzy Ficem oraz Violettą.

BrzydUla 2 – gdzie obejrzeć 69 odc?

Gdzie można zobaczyć 69 odcinek BrzydUla 2? Kolejny epizod wyemitowany zostanie w piątek, 22 stycznia 2021 roku na TVN 7 od godziny 20:00.

Czytaj także: "BrzydUla 2": Czy Uli uda się uratować małżeństwo z Markiem? Co wydarzy się w 67 i 68 odc BrzydUla 2?

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie player.pl w ramach oferty Start Extra.

BrzydUla 2 – książka

Serial BrzydUla 2 bazuje na licencji i założeniach kolumbijskiego serialu, jednakże scenariusz nie ma bezpośredniego powiązania z oryginalnymi bohaterami. Przy okazji debiutu pierwszej części (sezonu) przygotowano książkę BrzydUla. Pamiętnik, opracowanej przez aktorkę Julię Kamińską.

Książkę BrzydUla. Pamiętnik kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Brzydula. Pamiętnik
Julia Kamińska4
Okładka książki - Brzydula. Pamiętnik

Serial BrzydUla na kartach książki! Ula Cieplak w nowej roli! Wielka miłość i zwierzenia bohaterki! Brzydula pisze pamiętnik. Według jej obliczeń jest...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Szczęśliwy zegar z Freiburga
Robert M. Rynkowski
Szczęśliwy zegar z Freiburga
Ślady. Rudy warkocz
Katarzyna Kielecka
Ślady. Rudy warkocz
Na wieki wieków Pani Amen
Bianka Kunicka - Chudzikowska
Na wieki wieków Pani Amen
Dobry od listopada
Mariusz W. Kliszewski
Dobry od listopada
Jak zdobyć supermoce
Ewa Martynkien
Jak zdobyć supermoce
Zmarnowany rozsądek
Izabela Grabda
Zmarnowany rozsądek
Dama Kier
Monika Godlewska (I)
Dama Kier
Apokalipsy według Joanny
Anna Robak-Reczek
Apokalipsy według Joanny
Dziecko września
Marek Harny
Dziecko września
Pokaż wszystkie recenzje