reklama

"BrzydUla 2": Niezwykle szczera rozmowa Marka i Sławka! Co wydarzy się w 63 i 64 odc BrzydUla 2?

Data: 2021-01-14 09:30:01 Autor: tadas

BrzydUla 2 to w zasadzie drugi sezon serialu TVN-u - BrzydUla, emitowanego w trakcie tygodnia w ramach drugiej serii, prezentującej kolejne losy tytułowej bohaterki oraz grona towarzyszącej jej postaci, zmagających się z licznymi problemami. Co tym razem nas czeka? Co wydarzy się w odcinkach 63 i 64 odc BrzydUla 2?

Obrazek w treści 

BrzydUla 2 to polski serial, będący ekscytującą kontynuacją popularnej BrzydUli, serii o losach kochanej bohaterki - Uli Dobrzańskiej (dawniej Cieplak).

BrzydUla 2 – opis 63 odc

Co wydarzy się w 63 odcinku BrzydUla 2? Ula musi sobie poradzić z ludźmi zatrudnionymi przez pana Hu. Po tym problemie po czym dociera do firmy, gdzie oczekują na nią kolejne komplikacje. Na miejscu obecni są wierzyciele oraz sprawy z nimi związane do załatwienia. Tymczasem Nadia wykorzystuje jej wolną chwilę oraz zaprasza ją do kawiarni, gdzie obie wspólnie rozpisują kolejne posunięcia.

Ula dzieli się także informacjami dotyczącymi sytuacji Violetty oraz możliwości wsparcia jej.

Czytaj także: BrzydUla 2 – powrót w wielkim stylu. Recenzja serialu

Sławomir wtem znalazł się w centrum uwagi wszystkich w firmie, co przekłada się na pomoc w powrocie do formy. Bożenka chce spowodować żal utraty u Adama, przebierając się na bóstwo. Maciek i Ania chcą przeprowadzić z nią w pełni szczerą rozmowę. Viola trafia na spotkanie z F&B, gdzie dochodzi do zaskakującej, mocnej konfrontacji!

BrzydUla 2 – gdzie obejrzeć 63 odc?

Gdzie można zobaczyć 63 odcinek BrzydUla 2? Najnowszy odcinek zobaczyć będzie można w czwartek, 14 stycznia od godziny 20:00 na antenie TVN 7.

Czytaj także: BrzydUla 2 – co wiadomo na temat nowego sezonu? Pewne informacje

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy player.pl

BrzydUla 2 – opis 64 odc

Co stanie się w 64 odc BrzydUla 2? Nadia oraz Ula próbują pomóc Violi, a Władek chce się zmierzyć w pojedynku z panem Hu. Wspólnie udaje im się wyrwać Violettę z rąk porywaczy. Sebastian akurat wpadł na miejsce, będąc zaskoczony tym, co właśnie ujrzał. Po kilku chwilach Marek zabrał Sławka do baru na drinka.

Czytaj także: "BrzydUla 2": Ula poznaje Angelicę. Co wydarzy się w 61 i 62 odc BrzydUla 2?

Po uzyskaniu określonego stanu, projektant zdradza kto jest tak naprawdę jego prawdziwą miłością. Nie spodziewa się jednak, że jego słowa tak mocno trafią w serce męża Uli. W mieszkaniu pojawia się Mirosław...

BrzydUla 2 – gdzie obejrzeć 64 odc?

Gdzie można zobaczyć 64 odcinek BrzydUla 2? Kolejny epizod wyemitowany zostanie w piątek, 15 stycznia na TVN 7 od godziny 20:00.

Czytaj także: "BrzydUla 2": Dochodzi do konfrontacji z Violą! Co wydarzy się w 62 i 63 odc BrzydUla 2?

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie player.pl w ramach oferty Start Extra.

BrzydUla 2 – książka

Serial BrzydUla 2 bazuje na kolumbijskim serialu, jednakże scenariusz nie ma bezpośredniego powiązania z oryginalnymi bohaterami. Przy okazji debiutu pierwszej części (sezonu) przygotowano książkę BrzydUla. Pamiętnik, opracowanej przez aktorkę Julię Kamińską.

Książkę BrzydUla. Pamiętnik kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Brzydula. Pamiętnik
Julia Kamińska4
Okładka książki - Brzydula. Pamiętnik

Serial BrzydUla na kartach książki! Ula Cieplak w nowej roli! Wielka miłość i zwierzenia bohaterki! Brzydula pisze pamiętnik. Według jej obliczeń jest...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo