reklama

"BrzydUla 2": Knucie Francesco.... Co wydarzy się w 95 i 96 odc BrzydUla 2?

Data: 2021-03-02 10:00:02 Autor: Tamer Adas

BrzydUla 2 to nowiutki sezon serialu BrzydUla, prezentująca następne losy Uli Dobrzańskiej. Bohaterka toczy kolejne starcia nie tylko z problemami w firmie, ale także we własnej rodzinie i małżeństwie. Czy uda jej się jednak wszystko osiągnąć i uratować? Co z rodzinnymi kłopotami? Co słychać u Febo? Co zdarzy się w epizodzie 95 i 96 odc BrzydUla 2?

Obrazek w treści 

BrzydUla 2 to popularna, komediowa seria codziennie emitowana na na TVN 7 od 20. W trakcie tygodnia obserwujemy kolejne losy uwielbianej bohaterki - Uli Dobrzańskiej. Co może się zdarzyć w 95 i 96 odcinku?

BrzydUla 2 – opis 95 odc

Co stanie się w 95 odc BrzydUla 2? Paulina prowadzi ważne negocjacje z istotnym gościem, domagającym się na udział za byłego wspólnika. Marek tęskni za rodziną, często telefonując do bliskich. Adam ma złe samopoczucie, chce jednak o nim zapomnieć, poprzez porządkowanie dokumentów. Bożenka ze wszystkich sił stara się go pocieszyć.

Dąbrowska czuje się u Cieplaków jak u siebie we własnym domu. Budzi to niepokój u Józefa. Sąsiadka najprawdopodobniej chce u nich pozostać dłużej. 

Czytaj także: BrzydUla 2 – powrót w wielkim stylu. Recenzja serialu

Pracownicy zbierają się na konferencyjnej sali F&D, gdzie odważna Bożenka prezentuje na czym polega prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Niestety Gutowska ją dyskredytuje przy innych. Sebastian dostrzega spotkanie Aleksa i Francesco, o czym powiadamia Marka.

BrzydUla 2 – gdzie obejrzeć 95 odc?

Gdzie można zobaczyć 95 odcinek BrzydUla 2? Kolejny epizod wyemitowany zostanie we wtorek, 2 marca od godziny 20:00 na antenie TVN 7.

Czytaj także: BrzydUla 2 – co wiadomo na temat nowego sezonu? Pewne informacje

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy player.pl

BrzydUla 2 – opis 96 odc

Co stanie się w 96 odc BrzydUla 2? Marek prezentuje mecenasowi umowę od ministra, Fic potwierdza, że nie zawiera ona żadnych zagrożeń dla Dobrzańskiego czy dla F&D. Ich porozumienie będzie prawnie legalne. Gdy pojawia się Paulina, Marek próbuje ukryć przed nią powód pojawienia się mecenasa. Była partnerka ma jednak dla niego ofertę wspólnego spędzenia czasu z winem, które otrzymała w ramach prezentu. 

Czytaj także: "BrzydUla 2": W F&D wybuchnie bunt? Co wydarzy się w 93 i 94 odc BrzydUla 2?

Dąbrowska dominuje w domu Cieplaków, natomiast Francesco sprawdza wille Febo. Niespodziewanie pojawia się Aleks. Sebastian po rozmowie Pauliny i Marka otrzymuje uspokajające wieści o Sycylijczyku. Mężczyzna nie daje się zwieść, natomiast konsultacja z Turkiem  jedynie go upewnia w tym stanie. W nocy, po spotkaniu z rodzeństwem Febo, niespodziewanie Fancesco udaje się do F&D.

BrzydUla 2 – gdzie obejrzeć 96 odc?

Gdzie można zobaczyć 96 odcinek BrzydUla 2? Kolejny epizod wyemitowany zostanie w środę, 3 marca 2021 roku na TVN 7 od godziny 20:00.

Czytaj także: "BrzydUla 2": Czy Bożenka sobie poradzi? Co wydarzy się w 94 i 95 odc BrzydUla 2?

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w sieci – na platformie player.pl w ramach oferty Start Extra.

BrzydUla 2 – książka

Serial BrzydUla 2 bazuje w podstawowych założeniach na licencji oryginalnego, kolumbijskiego serialu. Scenariusz BrzydUli nie ma bezpośredniego powiązania z oryginalnymi bohaterami oraz wydarzeniami. Przy okazji debiutu pierwszej części przygotowano książkę BrzydUla. Pamiętnik, opracowanej przez aktorkę Julię Kamińską.

Książkę BrzydUla. Pamiętnik kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Brzydula. Pamiętnik
Julia Kamińska4
Okładka książki - Brzydula. Pamiętnik

Serial BrzydUla na kartach książki! Ula Cieplak w nowej roli! Wielka miłość i zwierzenia bohaterki! Brzydula pisze pamiętnik. Według jej obliczeń jest...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Szczęśliwy zegar z Freiburga
Robert M. Rynkowski
Szczęśliwy zegar z Freiburga
Czarny Bałtyk
Maciej Paterczyk
Czarny Bałtyk
Ślady. Rudy warkocz
Katarzyna Kielecka
Ślady. Rudy warkocz
Wszyscy jesteśmy kosmitami
Krzysztof Kochański
Wszyscy jesteśmy kosmitami
Na wieki wieków Pani Amen
Bianka Kunicka - Chudzikowska
Na wieki wieków Pani Amen
Dobry od listopada
Mariusz W. Kliszewski
Dobry od listopada
Jak zdobyć supermoce
Ewa Martynkien
Jak zdobyć supermoce
Zmarnowany rozsądek
Izabela Grabda
Zmarnowany rozsądek
Apokalipsy według Joanny
Anna Robak-Reczek
Apokalipsy według Joanny
Dama Kier
Monika Godlewska (I)
Dama Kier
Pokaż wszystkie recenzje