reklama

"BrzydUla 2": Ula i Nadia znajdą wspólny język? Co wydarzy się w 35 i 36 odc BrzydUla 2?

Data: 2020-11-20 13:39:35 Autor: Tamer Adas

BrzydUla 2 stanowi drugi sezon cieszącego się wielką popularnością w Polsce serialu stacji TVN, powracający na antenę TVN 7, gdzie wraz z szeregiem znanych i powracających postaci, będziemy doświadczać ich nowych zmagań z trudną codziennością. Co czeka fanów w odcinkach 35 i 36 odc BrzydUla 2?

Obrazek w treści 

BrzydUla 2 to polski serial, stanowiący kontynuację BrzydUli, prezentujących losy nietypowej bohaterki - Uli Dobrzańskiej.

BrzydUla 2 – opis 35 odc

Co wydarzy się w 35 odcinku BrzydUla 2? Marek dziękuje Uli za inspirację, którą mu dała, a jemu udało się przekształcić w nową kolekcję. Widać po nim, że czuje się niezwykle podekscytowany, szczególnie że w ten sposób przekonał MiroSławo do dalszej współpracy. Żona nie podziela jednak jego entuzjazmu.

Ania postanawia rozmówić się z mężem, co przekształca się w konfrontację i ... zadziwiający finał  dla Maćka. Bożenka odwiedza Adama w domu, stale będąc urażoną. Kobieta zadaje mu ważne pytanie, mogące zdecydować o ich przyszłości.

Czytaj także: BrzydUla 2 – powrót w wielkim stylu. Recenzja serialu

Violetta próbuje przeprowadzić przelew do F&D, stawiając tym razem na... swój największy atut - seksapil oraz odrobinę sprytu, z których zawsze była znana. Ania w tym czasie wraca do domu, nie mając ochoty na wysłuchiwanie tłumaczeń swojego męża.

Ula bierze udział w prezentacji MiroSławo, czując oburzenie związane z jego wcześniejszym zachowaniem oraz stosunkiem do nowej kolekcji. To dla niej koniec, nie ma ochoty oczekiwać na umówioną rozmowę z Markiem.  Oboje powracają do domu, a żona bierze męża w krzyżowy ogień...

BrzydUla 2 – gdzie obejrzeć 35 odc?

Gdzie można zobaczyć 35 odcinek BrzydUla 2? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można we wtorek, w piątek, 20 listopada na antenie TVN 7 od godziny 20:00.

Czytaj także: BrzydUla 2 – co wiadomo na temat nowego sezonu? Pewne informacje

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy player.pl.

BrzydUla 2 – opis 36 odc

Co stanie się w 36 odc BrzydUla 2? Ula ma się coraz gorzej, za nic nie wierząc wymówce męża. Dzieci mają przeciwne nastawienie, mając nadzieję na wielką i miłą niespodziankę, którą ma przygotować Marek. W domu Szymczyków sytuacja jest odmienna, napięcie jest wysokie, a Ania pozostaje nieugięta.

Ich małżeństwo napotyka na kolejne problemy. Ula wciąż nie wierzy Markowi, czyniąc dokładnie przeciwnie, względem rad Macieja. Bożenka oraz Adam starając się ukrywać swoją relację oraz uczucie. Jest już jednak zdecydowanie za późno.... W tych warunkach dziewczyna zastanawia się czy nie zdecydowała się na tę relację zbyt pochopnie.

Czytaj także: "BrzydUla 2": Marek w krzyżowym ogniu pytań! Co wydarzy się w 34 i 35 odc BrzydUla 2?

Turek z dnia na dzień rozkwita, co spostrzegają Sebastian oraz Marek. W tym czasie Maciej ponownie przegląda nagranie, dokonując tym razem wielkiego odkrycia. To niestety znacząco obniża jego nastawienie. Marek w końcu doczekał się oczekiwanej wiadomości, szybko dzwoniąc do Aleksa w kwestii przejęcia F&D.

Prezes prosi swoją żonę o zorganizowanie małego przyjęcia, która z Nadią szykują wydarzenie otwierajace nowy etap dla firmy. Kobiety zbliżają się do siebie, jednakże po chwili rozmowa Marek z jego asystentką budzi w jego żonie kolejne podejrzenia. 

BrzydUla 2 – gdzie obejrzeć 36 odc?

Gdzie można zobaczyć 36 odcinek BrzydUla 2? Kolejny epizod zobaczyć będzie można w poniedziałek, 23 listopada na antenie TVN 7 od godziny 20:00.

Czytaj także: "Przysięga": Cemre domaga się od Talaza pomocy... Co wydarzy się w 302 i 303 odc Przysięga?

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie player.pl.

BrzydUla 2 – książka

Serial BrzydUla 2 bazuje na własnej opowieści, zatem scenariusz nie ma bezpośredniego powiązania w żadnej książce ani powieści. Przy okazji debiutu pierwszej części (sezonu) przygotowano książkę BrzydUla. Pamiętnik, opracowanej przez samą aktorkę Julię Kamińską.

Książkę BrzydUla. Pamiętnik kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Brzydula. Pamiętnik
Julia Kamińska4
Okładka książki - Brzydula. Pamiętnik

Serial BrzydUla na kartach książki! Ula Cieplak w nowej roli! Wielka miłość i zwierzenia bohaterki! Brzydula pisze pamiętnik. Według jej obliczeń jest...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Szpetnicy
Maciej Kapuściński
Szpetnicy
Przyjdę, gdy zaśniesz
Agnieszka Lingas-Łoniewska
Przyjdę, gdy zaśniesz
Dopaść Leona Waganta
Wiktor Hajdenrajch
Dopaść Leona Waganta
Tango
Ewa Cielesz
Tango
Cień Debory
Magdalena Mosiężna
Cień Debory
Na zawsze w lodzie
Owen Beattie; John Geiger
Na zawsze w lodzie
Każde twoje słowo
Marta Reich
Każde twoje słowo
Pocztówki z Portugalii
Jolanta Kosowska
Pocztówki z Portugalii
Pani Cisza
Arkady Saulski
Pani Cisza
Pokaż wszystkie recenzje