reklama

"BrzydUla 2": Marek w krzyżowym ogniu pytań! Co wydarzy się w 34 i 35 odc BrzydUla 2?

Data: 2020-11-19 12:58:14 Autor: tadas

BrzydUla 2 stanowi drugi sezon cieszącego się wielką popularnością w Polsce serialu stacji TVN, powracający na antenę TVN 7, gdzie wraz z szeregiem znanych i powracających postaci, będziemy doświadczać ich nowych zmagań z trudną codziennością. Co czeka fanów w odcinkach 34 i 35 odc BrzydUla 2?

Obrazek w treści 

BrzydUla 2 to polski serial, stanowiący kontynuację BrzydUli, prezentujących losy nietypowej bohaterki - Uli Dobrzańskiej.

BrzydUla 2 – opis 34 odc

Co wydarzy się w 34 odcinku BrzydUla 2? Po odkryciu, Maciek odsuwa się od żony, natomiast Ania nie rozumie jego zachowania oraz sposobu działania. Julka nie jest w stanie poradzić sobie z usłyszanymi informacjami.

Ula próbuje uratować sytuację z uwagi na swoje dzieci, jej relacja z Markiem nie polepsza się. Potomni zdają sobie sprawę, że ich rodzice kombinują ze wszystkich sił, jak tu zakryć całą sytuację. Dorośli są zaskoczeni jak wiele ich dzieci wiedzą i spostrzegają.

Czytaj także: BrzydUla 2 – powrót w wielkim stylu. Recenzja serialu

Marek wpadł na pomysł nowej kolekcji, szybko przekazując go MiroSławo, aby Ci wyrazili swoje zdanie. Adam stał się nie do poznania, dzieląc się ze wszystkimi swym optymizmem.

Nikt nie wie co się stało, a małżeństwo Szymczyków stoi przed zagrożeniem upadku. Marek stara się, aby Nadia wróciła, natomiast Ula jest zszokowana jego zaangażowaniem w to działanie....

BrzydUla 2 – gdzie obejrzeć 34 odc?

Gdzie można zobaczyć 34 odcinek BrzydUla 2? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można we wtorek, w czwartek, 19 listopada na antenie TVN 7 od godziny 20:00.

Czytaj także: BrzydUla 2 – co wiadomo na temat nowego sezonu? Pewne informacje

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy player.pl.

BrzydUla 2 – opis 35 odc

Co stanie się w 35 odc BrzydUla 2? Marek dziękuje Uli za jje inspirację, która przekształca się w kolekcję. Widać po nim, że czuje się niezwykle podekscytowany, szczególnie że w ten sposób przekonał MiroSławo do współpracy. Żona nie podziela jego zaangażowania i entuzjazmu.

Ania postanawia rozmówić się z mężem, to przekształca się w konfrontację oraz... zadziwiający finał... przynajmniej dla Maćka. Bożenka udaje się do domu Adama, stale będąc urażoną. Kobieta zadaje mu ważne pytanie, mogące zdecydować o ich przyszłości.

Czytaj także: "BrzydUla 2": Konflikt Dobrzańskich wpływa na ich dzieci... Co wydarzy się w 33 i 34 odc BrzydUla 2?

Violetta stara się przeprowadzić przelew do F&D, stawiając tym razem na... swój seksapil oraz odrobinę sprytu, z którego zawsze była znana. Ania w tym czasie wraca do domu, nie mając ochoty na wysłuchiwanie tłumaczeń męża.

Ula bierze udział w prezentacji MiroSławo, czując oburzenie związane z ekscytacją o nowej kolekcji wśród wszystkich pracowników. To dla niej koniec, nie ma ochoty oczekiwać na rozmowę z Markiem. 

Oboje powracają do domu, a żona bierze męża w krzyżowy ogień...

BrzydUla 2 – gdzie obejrzeć 35 odc?

Gdzie można zobaczyć 35 odcinek BrzydUla 2? Kolejny epizod zobaczyć będzie można w piątek, 20 listopada na antenie TVN 7 od godziny 20:00.

Czytaj także: "Przysięga": Erhan zachowuje się podejrzanie... Co wydarzy się w 301 i 302 odc Przysięga?

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie player.pl.

BrzydUla 2 – książka

Serial BrzydUla 2 bazuje na własnej opowieści, zatem scenariusz nie ma bezpośredniego powiązania w żadnej książce ani powieści. Przy okazji debiutu pierwszej części (sezonu) przygotowano książkę BrzydUla. Pamiętnik, opracowanej przez samą aktorkę Julię Kamińską.

Książkę BrzydUla. Pamiętnik kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Brzydula. Pamiętnik
Julia Kamińska4
Okładka książki - Brzydula. Pamiętnik

Serial BrzydUla na kartach książki! Ula Cieplak w nowej roli! Wielka miłość i zwierzenia bohaterki! Brzydula pisze pamiętnik. Według jej obliczeń jest...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo