reklama

"BrzydUla 2": Konflikt Dobrzańskich wpływa na ich dzieci... Co wydarzy się w 33 i 34 odc BrzydUla 2?

Data: 2020-11-18 14:17:45 Autor: tadas

BrzydUla 2 stanowi drugi sezon cieszącego się sporą popularnością w Polsce serialu stacji TVN, powracający na antenę TVN 7, gdzie wraz z szeregiem znanych i powracających postaci, będziemy doświadczać ich nowych zmagań ze zmieniającą się codziennością. Co czeka fanów w odcinkach 33 i 34 odc BrzydUla 2?

Obrazek w treści 

BrzydUla 2 to polski serial, stanowiący kontynuację BrzydUli, prezentujących losy nietypowej bohaterki - Uli Dobrzańskiej.

BrzydUla 2 – opis 33 odc

Co wydarzy się w 33 odcinku BrzydUla 2? Po długim czasie Dobrzańscy decydują, że w końcu spędzą w rodzinnym gronie pierwszy wieczór we własnym domu. Niespodziewanie miły czas przerywa Maciek, prosząc o możliwość skorzystania z ich komputera.

Po ostatnich zdarzeniach Bożenka uznaje, że Adam perfekcyjnie nadawałby się dla niej na męża. Postanawia tym wnioskiem podzielić się z Anią, jak wygląda jej relacja z Turkiem. Ula potępia wielką zazdrość Maćka, wpadającego stale w pogłębiającą się paranoję.

Czytaj także: BrzydUla 2 – powrót w wielkim stylu. Recenzja serialu

Maciek ma coraz większe problemy, natomiast Ula jest zadziwiona nagłą chęcią spędzania rodzinnego czasu ze strony Marka. Ten wbrew pozorom krok po kroku się od niej i dzieci.... 

Rozpacz coraz mocniej dotyka Maćka, jego podejrzenia utwierdzają go w zachowaniu, a pocieszenia Uli niestety nie okazują się być zbyt skuteczne. Być może kto inny powinien mu pomóc....

BrzydUla 2 – gdzie obejrzeć 33 odc?

Gdzie można zobaczyć 33 odcinek BrzydUla 2? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można we wtorek, w środę, 18 listopada na antenie TVN 7 od godziny 20:00.

Czytaj także: BrzydUla 2 – co wiadomo na temat nowego sezonu? Pewne informacje

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy player.pl.

BrzydUla 2 – opis 34 odc

Co stanie się w 34 odc BrzydUla 2? Po swoim odkryciu Maciek odsuwa się od żony, natomiast Ania zupełnie nie rozumie jego zachowania. Julka natomiast nie jest w stanie pordzić sobie z usłyszanymi informacjami.

Ula stara się uratować sytuację z uwagi na swoje dzieci, jednakże jej relacja z Markiem nie polepsza się. Dzieci wiedzą, że ich rodzice kombinują jak tu zakryć całą sytuację. Dorośli są zaskoczeni jak wiele ich dzieci wiedzą.

Czytaj także: "BrzydUla 2": Marek oddala się od Uli... Co wydarzy się w 32 i 33 odc BrzydUla 2?

Marek wpadł na pomysł nowej kolekcji, który przekazuje MiroSławo, aby oni wyrazili swoje zdanie na temat tego pomysłu. Adam staje się nie do poznania, dzieląc się ze wszystkimi swoim optymizmem.

Nikt nie wie co się stało, a małżeństwo Szymczyków stoi przed zagrożeniem upadku. Marek stara się, aby Nadia wróciła, natomiast Ula jest zszokowana jego zaangażowaniem w to działanie....

BrzydUla 2 – gdzie obejrzeć 34 odc?

Gdzie można zobaczyć 34 odcinek BrzydUla 2? Kolejny epizod zobaczyć będzie można w czwartek, 19 listopada na antenie TVN 7 od godziny 20:00.

Czytaj także: "Przysięga": Erhan i Oya mają ważną wiadomość... Co wydarzy się w 300 i 301 odc Przysięga?

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie player.pl.

BrzydUla 2 – książka

Serial BrzydUla 2 bazuje na własnej opowieści, zatem scenariusz nie ma bezpośredniego powiązania w żadnej książce ani powieści. Przy okazji debiutu pierwszej części (sezonu) przygotowano książkę BrzydUla. Pamiętnik, opracowanej przez samą aktorkę Julię Kamińską.

Książkę BrzydUla. Pamiętnik kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Brzydula. Pamiętnik
Julia Kamińska4
Okładka książki - Brzydula. Pamiętnik

Serial BrzydUla na kartach książki! Ula Cieplak w nowej roli! Wielka miłość i zwierzenia bohaterki! Brzydula pisze pamiętnik. Według jej obliczeń jest...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo