reklama

"BrzydUla 2": Marek oddala się od Uli... Co wydarzy się w 32 i 33 odc BrzydUla 2?

Data: 2020-11-17 14:43:52 Autor: tadas

BrzydUla 2 stanowi drugi sezon cieszącego się sporą popularnością w Polsce serialu stacji TVN, powracający na antenę TVN 7, gdzie wraz z szeregiem znanych i powracających postaci, będziemy doświadczać ich nowych zmagań ze zmieniającą się codziennością. Co czeka fanów w odcinkach 32 i 33 odc BrzydUla 2?

Obrazek w treści 

BrzydUla 2 to polski serial, stanowiący kontynuację BrzydUli, prezentujących losy nietypowej bohaterki - Uli Dobrzańskiej.

BrzydUla 2 – opis 32 odc

Co wydarzy się w 32 odcinku BrzydUla 2? Ula próbuje się uspokoić po wczorajszych zdarzeniach, natomiast Marek przejmuje kontrolę nad domem i obowiązkami z nim związanymi. Jedną z nich jest kwestia recepty na leki dla Kuby. Dobrzański udaje się zatem do szpital, gdzie ma się spotkać z Arturem.

Ania czuje się onieśmielona zachowaniem i działaniami Bożenki, jednakże ostatecznie postanawia powrócić do pracy. Przy tej okazji zabiera torebkę żony Maćka.... Adam natomiast pracuje nad walką z kolejnymi blokadami.

Czytaj także: BrzydUla 2 – powrót w wielkim stylu. Recenzja serialu

Ula ze wstydem dzwoni do Marka aby go przeprosić, a w trakcie rozmowy do drzwi dzwoni tajemniczy gość. Czara goryszy po tym spotkaniu przelewa się właśnie na Marka. Ten po czasie przekazuje informacje dla Sebastiana, niestety przeinaczając przekaz początkowy od Violi.

Po kolejnym spotkaniu dochodzi do zwiększenia się przekonania Bożenki, o podejrzeniach Ani skierowanych wobec Adama. W firmie pojawiają się MiroSławo, gdzie wraz z pozostałymi pracownikami oczekują na Marka. Prezes... ku zaskoczeniu wszystkich jednak się nie pojawia!

Nadia nie może się do niego dodzwonić, natomiast Sebastian dogryza Adamowi, wobec czego Bożenka staje w jego obronie. Turek na wieści pracownicy... ucieka. Gdy Bożenka go odnajduje, przekonuje się jak mocno się wobec niego pomyliła.

BrzydUla 2 – gdzie obejrzeć 32 odc?

Gdzie można zobaczyć 32 odcinek BrzydUla 2? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można we wtorek, 17 listopada na antenie TVN 7 od godziny 20:00.

Czytaj także: BrzydUla 2 – co wiadomo na temat nowego sezonu? Pewne informacje

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy player.pl.

BrzydUla 2 – opis 33 odc

Co stanie się w 33 odc BrzydUla 2? Po długim, długim czasie Dobrzańscy postanawiają, że w końcu spędzą w rodzinnym gronie pierwszy wieczór we własnym domu. Niespodziewanie wpada do nich Maciek, prosząc o możliwość skorzystania z komputera.

Po ostatnich zdarzeniach Bożenka uznaje, że Adam idealnie nadawałby się dla niej na męża. Postanawia to z zadowoleniem ogłosić Ani, jak wygląda jej relacja z Turkiem. Ula potępia wielką zazdrość Maćka, wpadającego cały czas w większą paranoję.

Czytaj także: "BrzydUla 2": Marek nagle zniknął! Co wydarzy się w 31 i 32 odc BrzydUla 2?

Maciek wpada coraz mocniej w paranoję, natomiast Ula jest zadziwiona nagłą chęcią spędzania rodzinnego czasu przez Marka. Ten wbrew pozorom krok po kroku... oddala się od niej i dzieci. 

Rozpacz coraz mocniej dotyka Macka, jego podejrzenia utwierdzają go w zachowaniu, a pocieszenia Uli niestety nie okazują się być zbyt skuteczne. Być może kto inny powinien mu pomóc....

BrzydUla 2 – gdzie obejrzeć 33 odc?

Gdzie można zobaczyć 33 odcinek BrzydUla 2? Kolejny epizod zobaczyć będzie można w środę, 18 listopada na antenie TVN 7 od godziny 20:00.

Czytaj także: "Przysięga": Emir odnajduje kolejne dowody... Co wydarzy się w 299 i 300 odc Przysięga?

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie player.pl.

BrzydUla 2 – książka

Serial BrzydUla 2 bazuje na własnej opowieści, zatem scenariusz nie ma bezpośredniego powiązania w żadnej książce ani powieści. Przy okazji debiutu pierwszej części (sezonu) przygotowano książkę BrzydUla. Pamiętnik, opracowanej przez samą aktorkę Julię Kamińską.

Książkę BrzydUla. Pamiętnik kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Brzydula. Pamiętnik
Julia Kamińska4
Okładka książki - Brzydula. Pamiętnik

Serial BrzydUla na kartach książki! Ula Cieplak w nowej roli! Wielka miłość i zwierzenia bohaterki! Brzydula pisze pamiętnik. Według jej obliczeń jest...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo