reklama

"Przysięga": Emir odnajduje kolejne dowody... Co wydarzy się w 299 i 300 odc Przysięga?

Data: 2020-11-17 14:19:40 Autor: tadas

Przysięga to znany w Polsce turecki melodramat, który emitowany jest codziennie w trakcie tygodnia na antenie Telewizji Polskiej. Każdego dnia z wyjątkiem soboty oraz niedzieli możemy obserwować kolejne losy z życia ulubionych bohaterów. Co czeka fanów w odcinkach 299 i 300 odc Przysięga?

Obrazek w treści

Przysięga to popularna turecka telenowela prezentująca losy zmieniającego się grona bohaterów, zmagających się z licznymi problemami.

Przysięga – opis 299 odc

Co stanie się w 299 odc Przysięga? Emir w końcu, po długim okresie polowania trafia do kryjówki Yucela, a Zafer ubezpiecza przyjaciela przed niechcianymi gości, do czasu gdy pojawi się policja i cała sytuacja zostanie opanowana.

Reyhan nie może się doczekać wyjścia na wolność z więzienia, wciąż obawiając się o swoje zdrowie i życie. Firdevs przynosi warzywa oraz owoce, nieco poprawiające sytuację w zamknięciu.

Czytaj także: Lokalne księgarnie na skraju bankructwa

Po cichu jednak wyciąga także narkotyki z kapusty, które w ten sposób udało mu się przemycić do zakładu zamkniętego. Masal dzieli się swoimi przykrościami doznanymi w szkole, natomiast Cavidan dowiaduje się od Talaza o ich kolejnych problemach.

Przysięga – gdzie obejrzeć 299 odc?

Gdzie można zobaczyć 299 odcinek Przysięga? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można we wtorek, 17 listopada na antenie TVP 1 od godziny 16:05.

Czytaj także: Zbieg. Fragment książki „Dama z woalką"

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy vod.tvp.pl.

Przysięga – opis 300 odc

Co stanie się w 300 odc Przysięga? Masal pozostała na noc u Narin oraz Kemala. Firdevs wrzuca narkotyki do walizki Reyhan, w wyniku czego kobieta znajdzie się w wielkim niebezpieczeństwie.

Yucel zdradza Emirowi co uczynił. Narin obudziła się przytulona do Kemala. Zafer i Emir odnajdują także dysk twardy z zapisem nagrania z monitoringu, ukazującego co się stało w sklepie jubilerskim.

Czytaj także: Magda Gessler zapowiedziała swoją biografię

Talaz zapewnia Cavidan, że ich plan z pewnością się powiedzieć, ponieważ przeprowadził odpowiednie działania, by zabezpieczyć jej cele i oczekiwania.

Przysięga – gdzie obejrzeć 300 odc?

Gdzie można zobaczyć 300 odcinek Przysięga? Kolejny epizod zobaczyć będzie można w środę, 18 listopada na antenie TVP 1 od godziny 16:05.

Czytaj także: "Przysięga": Cavidan wpada w tarapaty.... Co wydarzy się w 298 i 299 odc Przysięga?

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie vod.tvp.pl.

Przysięga – książka

Serial Przysięga opracowany został w oparciu o wymyślonych losów obywateli Turcji, ujmując je w wyjątkową opowieść w formie telenoweli ze swoją naturalną lekkością i pomysłami na poszczególne rozwiązania problemów.

Zamiast tego możemy polecić Wam książkę Dom sekretów, prezentującą nieco inną opowieść o magii miłości i dobroci serca.

Książkę Dom sekretów kupić można poniżej:

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.