reklama

Magda Gessler zapowiedziała swoją biografię 

Data: 2020-11-17 12:09:16 Autor: pobarski

Znana restauratorka Magda Gessler zapowiedziała nową książkę. Biografia pojawić ma się w przyszłym roku. 

Obrazek w treści FOTO: TVN / FOKUSMEDIA.COM.PL / x-news.pl

W poniedziałek, 16 listopada, Magda Gessler wzięła udział w programie Dzień Dobry TVN. Znana restauratorka i prowadząca program Kuchenne rewolucje niedawno została babcią, z tego też powodu została zaproszona do telewizji śniadaniowej. 

Magda Gessler – nowa książka

W czasie programu opowiadała o tym, jak czuje się w nowej roli oraz jak wyglądało jej dzieciństwo. W czasie rozmowy z prowadzącymi Magda Gessler zdradziła także, że już niebawem czytelnicy będą mogli bliżej poznać jej historię – dzięki biografii. 

O tym wszystkim będzie w mojej biografii, która „się dzieje”

– powiedziała restauratorka.

Z kontekstu wypowiedzi wynika, że fani restauratorki kupić będą mogli jej biografię, a nie autobiografię, co może zaskakiwać – do tej pory Magda Gessler wydała już bowiem kilka książek swojego autorstwa. 

Na ten moment nieznana jest dokładna data premiery biografii kulinarnej gwiazdy. W czasie rozmowy na antenie TVN poinformowano, że książka ukaże się prawdopodobnie w drugiej połowie 2021 roku.

Magda Gessler – książki 

Wśród dotychczasowych publikacji Magdy Gessler znajdują się głównie książki kulinarne – m.in. Kuchnia polska Magdy Gessler, Magda i dzieciaki, Wielkanoc ze smakiem czy Kocham gotować. W 2014 roku nakładem Wydawnictwa Pascal ukazała się książka Magda Gessler. Autobiografia apetyczna, która stworzona została przez Magdę Gessler oraz Magdę Żakowską. Publikacja zawierała fragmenty prywatnych listów restauratorki, jej przepisów, historii z życia oraz fotografii. W ubiegłym roku wydana została także gra planszowa Kuchenny poker sygnowana nazwiskiem restauratorki. 

Ostatnia książka kucharska wydana przez Magdę Gessler to pochodząca z 2016 r. publikacja Schronisko Smaków. Moja góralska kuchnia. Książkę kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.