"BrzydUla 2": Przelew z Hu Corporation wciąż nie przychodzi... Co wydarzy się w 36 i 37 odc BrzydUla 2?

Data: 2020-11-23 15:50:59 Autor: tadas

BrzydUla 2 stanowi 2. sezon cieszącego się sporą popularnością w Polsce serialu stacji TVN, emitowanego na "Siódemce", gdzie wraz z szeregiem znanych i powracających postaci, obserwować możemy ich kolejne przygody. Co czeka fanów w odcinkach 36 i 37 odc BrzydUla 2?

Obrazek w treści 

BrzydUla 2 to polski serial, stanowiący kontynuację BrzydUli, prezentujących losy nietypowej bohaterki - Uli Dobrzańskiej.

BrzydUla 2 – opis 36 odc

Co wydarzy się w 36 odcinku BrzydUla 2? Ula czuje się coraz gorzej, za nic nie wierząc w wymówki męża. Dzieci mają jednak przeciwne nastawienie, mając nadzieję na wielką i miłą niespodziankę od Marka. W domu Szymczyków sytuacja jest odmienna, napięcie jest wysokie, a Ania pozostaje nieugięta.

Ich małżeństwo napotyka na kolejne problemy. Ula w dalszym ciągu nie wierzy Markowi. Dokładnie, odwrotnie względem rad Macieja. Bożenka oraz Adam starając się ukrywać swoją relację i uczucie. Jest już jednak zdecydowanie za późno.... W tych warunkach dziewczyna zastanawia się czy nie zdecydowała się na tę relację zbyt pochopnie

Czytaj także: BrzydUla 2 – powrót w wielkim stylu. Recenzja serialu

Turek z dnia na dzień rozkwita, co spostrzegają Sebastian i Marek. W tym czasie Maciej ponownie przegląda nagranie, dokonując tym razem zaskakującego odkrycia. To niestety znacząco obniża jego nastawienie do życia. Marek w końcu doczekał się oczekiwanej wiadomości, szybko dzwoniąc do Aleksa w kwestii przejęcia F&D.

Prezes prosi swoją żonę o zorganizowanie małego przyjęcia. Za jego sprawą kobieta z Nadią szykują otwarcie nowego etapu dla firm. Kobiety zbliżają się do siebie, jednak po chwili rozmowa Marka z jego asystentką budzi u Uli kolejne podejrzenia...

BrzydUla 2 – gdzie obejrzeć 36 odc?

Gdzie można zobaczyć 36 odcinek BrzydUla 2? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można we wtorek, w poniedziałek, 23 listopada na antenie TVN 7 od godziny 20:00.

Czytaj także: BrzydUla 2 – co wiadomo na temat nowego sezonu? Pewne informacje

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy player.pl.

BrzydUla 2 – opis 37 odc

Co stanie się w 37 odc BrzydUla 2? Wszyscy oczekują na przelew z Hu Corporation, a każda godzina buduje coraz większe napięcie. Adam ma już przed oczami czarne myśli, natomiast Marek wciąż jest pewny sukcesu.

Adam wpada w większą panikę, gdy okazuje się że na wydarzeniu pojawi się rodzeństwo Febo. Bożenka próbuje poprawić jego spadające nastawienie do życia. Podczas fety może także zdobyć jego serce....

Czytaj także: "BrzydUla 2": Ula i Nadia znajdą wspólny język? Co wydarzy się w 35 i 36 odc BrzydUla 2?

Maciek godzi się z żoną, chce ją otoczyć większą opieką oraz wsparciem. Przy tej okazji namawia Anię, aby ta odeszła z firmy... w końcu sam potrzebuje znaleźć sobie pracę. Podczas wydarzenia włamuje się do gabinetu szefa oraz jego komputera.

Po latach dochodzi do spotkania Adama i Aleksa, co znacząco zwiększa nastawienie Turka, natomiast Viola jest w znakomitym humorze, ponieważ uwielbia imprezy takie jak ta w F&D. Nie spodziewa się, że jej mąż... chce się z nią wybrać na wydarzenie!

BrzydUla 2 – gdzie obejrzeć 37 odc?

Gdzie można zobaczyć 37 odcinek BrzydUla 2? Kolejny epizod zobaczyć będzie można we wtorek, 24 listopada na antenie TVN 7 od godziny 20:00.

Czytaj także: "Przysięga": Erhan chce się zemścić na Narin! Co wydarzy się w 303 i 304 odc Przysięga?

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie player.pl.

BrzydUla 2 – książka

Serial BrzydUla 2 bazuje na własnej opowieści, zatem scenariusz nie ma bezpośredniego powiązania w żadnej książce ani powieści. Przy okazji debiutu pierwszej części (sezonu) przygotowano książkę BrzydUla. Pamiętnik, opracowanej przez samą aktorkę Julię Kamińską.

Książkę BrzydUla. Pamiętnik kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Brzydula. Pamiętnik
Julia Kamińska4
Okładka książki - Brzydula. Pamiętnik

Serial BrzydUla na kartach książki! Ula Cieplak w nowej roli! Wielka miłość i zwierzenia bohaterki! Brzydula pisze pamiętnik. Według jej obliczeń jest...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo