"BrzydUla 2": Z kim się spotykają Hu i Yu Tian? Co wydarzy się w 70 i 71 odc BrzydUla 2?

Data: 2021-01-25 08:30:02 Autor: Tamer Adas

Serial BrzydUla 2 to drugi sezon serialu TVN - BrzydUla, emitowanego w ciągu tygodnia na antenie TVN 7, prezentującej się na losach tytułowej bohaterki, znajdującej się w całkowicie odmiennej sytuacji życiowej. Jako Matka oraz szefowa firmy musi poradzić sobie z problemami służbowymi i prywatnymi. Co tym razem nas czeka Panią Dobrzańską? Co wydarzy się w odcinkach 70 i 71 odc BrzydUla 2?

Obrazek w treści 

BrzydUla 2 to znany polski serial opracowany przez stację TVN, będący ekscytującą kontynuacją popularnej BrzydUli, serii o losach kochanej bohaterki - Uli Dobrzańskiej.

BrzydUla 2 – opis 70 odc

Co wydarzy się w 70 odcinku BrzydUla 2? Violetta nie pojawia się na umówionym spotkaniu z mecenasem oraz całym zespołem, w związku z czym Fic proponuje, aby całość przełożyć na kolejny termin. Marek nie chce o tym słyszeć! Postanawia zadzwonić do Sebastiana, by ten przyspieszył swoje działania. W hotelu Viola wciąż nie może sobie poradzić ze zniszczeniem saszetki Hu Yan Wu. Nagle Yu Tian dzwoni, składając atrakcyjną propozycję dla wszystkich stron.

Czytaj także: BrzydUla 2 – powrót w wielkim stylu. Recenzja serialu

Beatka prezentuje Ali swoje odkrycia, obie uznają, że sprawa Janka jest poważna i muszą ją szybko rozwiązać. Józef błyskawicznie przeczuwa skalę zagrożenia i dołącza do dziewczyn. Marek oraz Ula tracą cierpliwość, w związku z czym udają się sami do hotelu. W między czasie toczą ze sobą następną, trudną rozmowę, po której kobieta w trakcie trasy opuszcza samochód. Violetta konfrontuje się z Yu i Hu, mając w zanadrzu mocną kartę....

BrzydUla 2 – gdzie obejrzeć 70 odc?

Gdzie można zobaczyć 70 odcinek BrzydUla 2? Najnowszy odcinek zobaczyć będzie można w poniedziałek, 25 stycznia od godziny 20:00 na antenie TVN 7.

Czytaj także: BrzydUla 2 – co wiadomo na temat nowego sezonu? Pewne informacje

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy player.pl

BrzydUla 2 – opis 71 odc

Co stanie się w 71 odc BrzydUla 2? W F&D nie brakuje plotek dotyczących sytuacji rodzinnej Dobrzańskich, Ula jedną z nich słyszy, błyskawicznie podejmując zaskakujący krok, by ją powstrzymać. Ela oraz Iza nie są w stanie uwierzyć w to, że ich szefowa zdradziła im czego dokonała.

Jasiek dzieli się problemami z Wojtkiem, który stara się go pocieszyć dobrą wiadomością. Violi udaje się odnaleźć Marka, proponując połączenie sił w walce z panem Hu. Dobrzański ma spore wątpliwości....

Czytaj także: "BrzydUla 2": Marek podejrzewa Ulę o dalszy romans z Arturem. Co wydarzy się w 68 i 69 odc BrzydUla 2?

Znajoma przekazuje mu cenny przedmiot, który zgubił jej mąż, w związku z czym Marek spotka się z Adamem oraz Sebastianem, z którymi stara się odczytać znaczenie szyfru. Turek dostaje olśnienia. Hu i Yu Tian spotkają się z nieznanym kontrahentem. W ten sposób obie strony pozyskują dodatkowe dni na przygotowania do konfliktu. Józef za namową Ali stara się rozmówić z Jaśkiem, to jednak nie idzie mu zupełnie. UIa jest zachwycona analizą dokonaną przez Maćka!

BrzydUla 2 – gdzie obejrzeć 71 odc?

Gdzie można zobaczyć 71 odcinek BrzydUla 2? Kolejny epizod wyemitowany zostanie we wtorek, 26 stycznia 2021 roku na TVN 7 od godziny 20:00.

Czytaj także: "BrzydUla 2": Po kłótni Ula nie wytrzymuje! Co wydarzy się w 69 i 70 odc BrzydUla 2?

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie player.pl w ramach oferty Start Extra.

BrzydUla 2 – książka

Serial BrzydUla 2 bazuje na licencji kolumbijskiego serialu, przy czym scenariusz nie ma bezpośredniego powiązania z oryginalnymi bohaterami. Przy okazji debiutu pierwszej części (sezonu) przygotowano książkę BrzydUla. Pamiętnik, opracowanej przez aktorkę Julię Kamińską.

Książkę BrzydUla. Pamiętnik kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Brzydula. Pamiętnik
Julia Kamińska4
Okładka książki - Brzydula. Pamiętnik

Serial BrzydUla na kartach książki! Ula Cieplak w nowej roli! Wielka miłość i zwierzenia bohaterki! Brzydula pisze pamiętnik. Według jej obliczeń jest...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo