"BrzydUla 2": Ula zaczyna się wahać... Co wydarzy się w 7 i 8 odc BrzydUla 2?

Data: 2020-10-13 13:40:28 Autor: tadas

BrzydUla 2 to to wielki powrót ukochanego przez Polaków serialu komediowego, który w znakomitym stylu powraca na antenę stacji TVN wraz z szeregiem powracających, ukochanych postaci. Co czeka fanów w odcinkach 7 i 8 odc BrzydUla 2?

Obrazek w treści 

BrzydUla 2 to popularny polski serial, stanowiący kontynuację BrzydUli, prezentujących losy nietypowej bohaterki - Uli Cieplak.

BrzydUla 2 – opis 7 odc

Co wydarzy się w 7 odcinku BrzydUla 2? Szczęśliwa Ula rozpoczęła zaawansowane przygotowania do powrotu do pracy, jednakże jej szczęścia nie dzielą także Julka i Nadia, a nawet Kuba, którzy postanawiają wspólnie ją powstrzymać. W garderobie Uli brakuje pasujących do siebie ubrań, szczególnie w kontekście pracy w biurze.

Kobieta zdecydowała się rozwiązać tę kwestię przez wykonanie zakupów... które zostają przerwane przez dramatyczną wiadomość!

Czytaj także: BrzydUla 2 – powrót w wielkim stylu. Recenzja serialu

Maciek postanowił odwiedzić Anię w pracy, gdzie spostrzegając jej relację oraz zażyłość z przełożonym wpada w szał i chorobliwą zazdrość. Violetta oczekuje przyjazdu swojego chińskiego męża, jednak w jej głowie w dalszym ciągu siedzi Sebastian.

Marek próbuje na spokojnie porozmawiać z nią na temat współpracy biznesowej, jednakże ta stale próbuje grać na czas, co budzi podejrzenia odnośnie jej zamiarów działania....

BrzydUla 2 – gdzie obejrzeć 7 odc?

Gdzie można zobaczyć 7 odcinek BrzydUla 2? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można we wtorek, 13 października na antenie TVN 7 od godziny 20:00.

Czytaj także: BrzydUla 2 – co wiadomo na temat nowego sezonu? Pewne informacje

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy player.pl.

BrzydUla 2 – opis 8 odc

Co stanie się w 8 odc BrzydUla 2? Opracowany przez Julkę oraz Kubę plan powoli zaczyna przynosić pierwsze, pozytywne efekty, gdyż nasza ukochana Ula zaczyna się zastanawiać, czy powrót do pracy jest na pewno najlepszym pomysłem. Sebastian również wpadł w kłopoty, ponieważ nie może z głowy pozbyć się uczucia do Violetty.

W mediach pojawia się informacja o nowym mężczyźnie, który pojawił się w życiu pani Hu, co natychmiast budzi różnorakie komentarze. 

Czytaj także: BrzydUla 2– co wiadomo na temat nowego sezonu? Pewne informacje

Violetta stara się ze wszystkich sił poprawić swoją coraz gorszą sytuację, w czym może jej pomóc Ula, którą postanawia odwiedzić. Ich rozmowę słyszy Julka, natomiast Marek wciąż nie ustaje w próbach dokończenia i sfinalizowania umowy z Violettą.

Mężczyzna nie wytrzymuje i decyduje się wyżyć na Nadii i jej słowach o decyzji Uli. Sytuacja ta budzi refleksje u Sebastiana. Ula obawia się o Kubę, ponieważ jego wyniki badań nie są najlepsze.

W dodatku Artur przybywa z zaskakującą diagnozą, w wyniku czego dzieciaki postanawiają wprowadzić zupełnie nowy, plan oznaczony literką B.

BrzydUla 2 – gdzie obejrzeć 8 odc?

Gdzie można zobaczyć 8 odcinek BrzydUla 2? Kolejny epizod zobaczyć będzie można w środę, 14 października na antenie TVN 7 od godziny 20:00.

Czytaj także: Trwają prace nad 4 sezonem Chyłki

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie player.pl.

BrzydUla 2 – książka

Serial BrzydUla 2 bazuje na autorskiej opowieści, zatem scenariusz nie ma bezpośredniego powiązania w żadnej książce ani powieści. Przy okazji debiutu pierwszej części (sezonu) przygotowano książkę BrzydUla. Pamiętnik, opracowanej przez samą Julię Kamińską.

Książkę BrzydUla. Pamiętnik kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Brzydula. Pamiętnik
Julia Kamińska4
Okładka książki - Brzydula. Pamiętnik

Serial BrzydUla na kartach książki! Ula Cieplak w nowej roli! Wielka miłość i zwierzenia bohaterki! Brzydula pisze pamiętnik. Według jej obliczeń jest...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo