"BrzydUla 2": Marka i Nadię łączy coraz mocniej uczucie... Co wydarzy się w 8 i 9 odc BrzydUla 2?

Data: 2020-10-14 14:07:48 Autor: tadas

BrzydUla 2 to to wielki powrót ukochanego przez Polaków serialu komediowego, który w znakomitym stylu powraca na antenę stacji TVN wraz z szeregiem powracających, ukochanych postaci. Co czeka fanów w odcinkach 8 i 9 odc BrzydUla 2?

Obrazek w treści 

BrzydUla 2 to popularny polski serial, stanowiący kontynuację BrzydUli, prezentujących losy nietypowej bohaterki - Uli Cieplak.

BrzydUla 2 – opis 8 odc

Co wydarzy się w 8 odcinku BrzydUla 2? Opracowany przez Julkę i Kubę plan zaczyna przynosić pierwsze, pozytywne dla nich efekty, gdyż Ula zaczyna się zastanawiać, czy powrót do pracy jest najlepszym i dobrze przemyślanym pomysłem. Sebastian również wpadł w kłopoty, ponieważ nie może z głowy pozbyć się uczucia do Violetty.

W mediach wybucha informacja o nowym mężczyźnie, który pojawił się w życiu Pani Hu, co momentalnie budzi różnorakie komentarze. 

Czytaj także: BrzydUla 2 – powrót w wielkim stylu. Recenzja serialu

Violetta stara się ze wszystkich sił poprawić swoją gorszą sytuację, w czym może ją wesprzeć Ula, którą postanawia odwiedzić. Ich rozmowę słyszy Julka....  Marek nie ustaje w próbach dokończenia i sfinalizowania umowy biznesowej z Violettą.

Mężczyzna nie wytrzymuje i decyduje się wyżyć na Nadii oraz jej słowach o decyzji Uli. Sytuacja ta budzi refleksje u Sebastiana. Ula obawia się o Kubę, ponieważ jego wyniki badań nie są najlepsze. W dodatku Artur przybywa z zaskakującą diagnozą, w wyniku czego dzieciaki postanawiają wprowadzić nowy plan B.

BrzydUla 2 – gdzie obejrzeć 8 odc?

Gdzie można zobaczyć 8 odcinek BrzydUla 2? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można w środę, 14 października na antenie TVN 7 od godziny 20:00.

Czytaj także: BrzydUla 2 – co wiadomo na temat nowego sezonu? Pewne informacje

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy player.pl.

BrzydUla 2 – opis 9 odc

Co stanie się w 9 odc BrzydUla 2? Violetta stara się skłonić Ulę do powrotu do pracy, jednakże ich rozmowę przerywa anafilaktyczny wstrząs Kuby, w wyniku którego wszyscy lądują w szpitalu. Tam nasza bohaterka ma pretensję do Artura, za to że zbagatelizował wcześniejsze objawy. Wkrótce... będzie musiała go jednak przeprosić.

Sebastian prosi o spotkanie na osobności Marka, chcąc poruszyć temat Nadii. Aby tej się pozbyć wysłał ją po kawę.... 

Czytaj także: BrzydUla 2– co wiadomo na temat nowego sezonu? Pewne informacje

To powoduje u nich napięcie, a Marek postanawia przeprosić Nadię, co jedynie potwierdza kontrowersyjne relację pomiędzy nimi. Z resztą wieczorem umawia się na spotkanie z nią.... Maciek chce znaleźć nową pracę, skłaniając się ku propozycji swojego kolegi. Niestety decyzja zapadła zbyt późno....

Mężczyzna ma jednak inną ofertę, a że jest gotowy na każde poświęcenie to z niej zechce skorzystać, aby nakłonić Anię do zwolnienia się z pracy.

BrzydUla 2 – gdzie obejrzeć 9 odc?

Gdzie można zobaczyć 9 odcinek BrzydUla 2? Kolejny epizod zobaczyć będzie można w czwartek, 15 października na antenie TVN 7 od godziny 20:00.

Czytaj także: Trwają prace nad 4 sezonem Chyłki

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie player.pl.

BrzydUla 2 – książka

Serial BrzydUla 2 bazuje na autorskiej opowieści, zatem scenariusz nie ma bezpośredniego powiązania w żadnej książce ani powieści. Przy okazji debiutu pierwszej części (sezonu) przygotowano książkę BrzydUla. Pamiętnik, opracowanej przez samą Julię Kamińską.

Książkę BrzydUla. Pamiętnik kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Brzydula. Pamiętnik
Julia Kamińska4
Okładka książki - Brzydula. Pamiętnik

Serial BrzydUla na kartach książki! Ula Cieplak w nowej roli! Wielka miłość i zwierzenia bohaterki! Brzydula pisze pamiętnik. Według jej obliczeń jest...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo