"BrzydUla 2": Marek przeprowadza męską rozmowę z Kubą. Co wydarzy się w 18 i 19 odc BrzydUla 2?

Data: 2020-10-28 13:23:17 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

BrzydUla 2 to powrót ukochanego przez Polaków serialu TVN-u, który powraca na główną antenę stacji TVN wraz z szeregiem znanych postaci. Co czeka fanów w odcinkach 18 i 19 odc BrzydUla 2?

Obrazek w treści 

BrzydUla 2 to polski serial, stanowiący kontynuację BrzydUli, prezentujących losy nietypowej bohaterki - Uli Dobrzańskiej.

BrzydUla 2 – opis 18 odc

Co wydarzy się w 18 odcinku BrzydUla 2? Violetta uczestniczy w zajęciach stymulacyjnych rozwój dziecka z Maćkiem oraz Ulą, niestety piękny plan nie poszedł tę drogą jaką powinien, nie wszystko idzie zgodnie z ich planem przez co wpadają w nie małe tarapaty.

W F&D pojawiła się istotna, spora ilość lekarzy i policjantów. W takiej sytuacji obowiązki Adama przejęła Bożenka, podchodzą na poważnie do wielu istotnych zagadnień. W tym czasie Marek stara się ze wszystkich sił uspokoić Paulinę.

Czytaj także: BrzydUla 2 – powrót w wielkim stylu. Recenzja serialu

Kobieta odczuwa spory zawód w postaci zachowania Dobrzańskiego. Violetta w tym czasie nawiązała i udokumentowała współpracę Hu Corporation z F&D, przy czym kobieta zdecydowała sie postawić jeden warunek.

Poza Pauliną nikt nie wie o pojawieniu się w Warszawie Alexa. Siostra jednak mu sygnalizuje, że ma coś pilnego do załatwienia.

BrzydUla 2 – gdzie obejrzeć 18 odc?

Gdzie można zobaczyć 18 odcinek BrzydUla 2? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można w środę, 28 października na antenie TVN 7 od godziny 20:00.

Czytaj także: BrzydUla 2 – co wiadomo na temat nowego sezonu? Pewne informacje

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy player.pl.

BrzydUla 2 – opis 19 odc

Co stanie się w 19 odc BrzydUla 2? Marek postanowił jak najszybciej z Violettą podpisać list intencyjny, co nie uchodzi Pani Hu przypominającej o swoim kluczowym warunku. Dobrzański nie ma innej możliwości i postanawia podpisać umowę.

Ula chce zmienić swoją strategię powrotu do pracy planując... doprowadzenie do spokoju i stabilizacji w firmie. Adam zostaje wysłany na urlop przez Marka, ten jednak wpierw prosi o przygotowanie ostatecznej umowy.

Czytaj także: BrzydUla 2– co wiadomo na temat nowego sezonu? Pewne informacje

W firmie nagle pojawia się Paulina, a Adam spostrzega, że wszyscy spoglądają na niego w dziwny sposób. Nie wie czy jest to spowodowane działaniami Turka czy też inną przyczyną.

Ula ma jeden dzień na przygotowanie Antosia do nowej sytuacji, a czym niezwykle pomocna okaże się Ada. Początkowo kobieta nie radzi sobie najlepiej, jednakże ma wsparcie tajemniczego Anioła Stróża.

Ula zwraca uwagę na dziwne zdarzenia w jej domu, natomiast Kuba zauroczony Nadią wypytuje ojca o kobietę. Marek przeprowadza poważną, męską rozmowę z synem co... przez przypadek słyszy Ula.

BrzydUla 2 – gdzie obejrzeć 19 odc?

Gdzie można zobaczyć 19 odcinek BrzydUla 2? Kolejny epizod zobaczyć będzie można w czwartek, 29 października na antenie TVN 7 od godziny 20:00.

Czytaj także: Otworzył bibliotekę w… salonie fryzjerskim!

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie player.pl.

BrzydUla 2 – książka

Serial BrzydUla 2 bazuje na autorskiej opowieści, zatem scenariusz nie ma bezpośredniego powiązania w żadnej książce ani powieści. Przy okazji debiutu pierwszej części (sezonu) przygotowano książkę BrzydUla. Pamiętnik, opracowanej przez samą Julię Kamińską.

Książkę BrzydUla. Pamiętnik kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Brzydula. Pamiętnik
Julia Kamińska4
Okładka książki - Brzydula. Pamiętnik

Serial BrzydUla na kartach książki! Ula Cieplak w nowej roli! Wielka miłość i zwierzenia bohaterki! Brzydula pisze pamiętnik. Według jej obliczeń jest...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy