"Brzydula 2": Sebastian ma problemy z policją! Co wydarzy się w 60 i 61 odc Brzyduli? 

Data: 2021-01-11 13:33:01 Autor: redakcja

Od ubiegłego roku na antenie TVN 7 emitowany jest serial Brzydula 2, będący kontynuacją znanej przed laty produkcji. Już wkrótce widzowie będą mogli zobaczyć 60 i 61 odcinek Brzyduli. Co warto o nich wiedzieć? 

Obrazek w treściFot. Bartosz Krupa/East News/x-news.pl

Brzydula 2 to nowa kontynuacja popularnego serialu z udziałem Julii Kamińskiej. Już niebawem w TV wyemitowany zostanie 60 i 61 odc Brzydula 2. Co trzeba o nim wiedzieć? 

Brzydula 2 – opis 60 odc 

Co stanie się w 60 odc Brzyduli? Firma modowa F&D przechodzi ciężkie chwile w związku z problemami w życiu prywatnym pracowników! Tym razem dochodzi do rozpadu związku Sławo. Jednocześnie projektanta pociesza Izka. 

Czytaj także: "Królowa piękności": Mąż Katii popada w nałóg. Co wydarzy się w 7 i 8 odcinku Królowej piękności? 

Tymczasem Seba musi odpowiedzieć za zaatakowanie pana Hu w hotelu. Sebastian tłumaczy policjantom, dlaczego doszło do bójki. Informuje też o sytuacji, w jakiej znalazła się uzależniona od Hu Violka. 

Tymczasem Marek otrzymuje niepokojące wieści od swojego adwokata. Postanawia wraz ze Sławkiem zatopić smutki w alkoholu. 

Brzydula 2 – gdzie obejrzeć 60 odc? 

Gdzie można zobaczyć 60 odcinek serialu Brzydula 2? Nowy epizod wyemitowany zostanie w poniedziałek, 11 stycznia o godz. 20:00 na antenie TVN 7. Po oficjalnej telewizyjnej premierze zobaczyć będzie go można również we wtorek o 16:35 na TVN 7 i w sobotę, 16 stycznia o godz. 11:30 na TVN.

Czytaj także: "Kozacka miłość": Stiepan zostanie pisarzem! Co jeszcze wydarzy się w 26 i 27 odcinku? 

Oprócz tego nowy odcinek Brzyduli dostępny już jest także na platformie player.pl. 

Brzydula 2 – opis 61 odc 

Co wydarzy się w 61 odc Brzyduli? W nowym epizodzie dochodzi do nieoczekiwanego zniknięcia Violetty. Ulka wraz z Sebą i Nadią postanawiają na własną rękę poszukać koleżanki. 

Czytaj także: "Przysięga": Kolejne wydarzenia w życiu bohaterów! Co wydarzy się w 328 i 329 odc? 

Tymczasem Marek otrzymuje od adwokata informacje na temat kwitu, który podpisany został przez pana Hu. To sprawia, że Ulka jeszcze energiczniej podchodzi do poszukiwania Violki. Sebastian jedzie do rodziców byłej dziewczyny z nadzieją, że to właśnie tam ukrywa się kobieta, Ula zaś musi zająć się Sławkiem.

Brzydula 2 – gdzie obejrzeć 61 odc? 

Gdzie będzie można obejrzeć 61 odc serialu Brzydula 2? Nowe odcinki Brzyduli regularnie zobaczyć można na platformie player.pl, gdzie pojawiają się z tygodniowym wyprzedzeniem. 

Czytaj także: "Osiecka": Agnieszka wybiera się do USA. Co wydarzy się w 8 i 9 odc serialu? 

Jeśli wolicie oglądać je w telewizji, to 61 odc pojawi się na szklanych ekranach we wtorek 12 stycznia o godz. 20:00 na TVN 7. Na tym samym kanale wyemitowana zostanie także powtórka – we wtorek 13 stycznia. 61 odc Brzyduli zobaczyć będzie można także o godz. 12:00 na antenie TVN. 

Brzydula 2 – książka

Brzydula to serial, który powstał na podstawie oryginalnego scenariusza, co oznacza, że nie istnieje książka, która zawierałaby już wszystkie wątki z nowych odcinków Brzyduli. 

Wciąż w sprzedaży pozostaje jednak powieść Brzydula Julii Kamińskiej, która ukazała się przy okazji emisji pierwszych sezonów Brzyduli

Książkę kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Brzydula. Pamiętnik
Julia Kamińska4
Okładka książki - Brzydula. Pamiętnik

Serial BrzydUla na kartach książki! Ula Cieplak w nowej roli! Wielka miłość i zwierzenia bohaterki! Brzydula pisze pamiętnik. Według jej obliczeń jest...

dodaj do biblioteczki